Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MMS MDA Vario s WM6

maxim.666 (4)|21.7.2008 17:17
Projel jsem diskuze o nastavení MMS připojení a prosím o radu: GPRS připojení mám již úspěšně za sebou dle některého CABu, ALE: vůbec nikde nemám MMS složku, prostě na výběr jen text messages a outlook, jak tedy vytvořím MMS složku, tedy MMS nastavení příjmání - mám WM6 většinu CABů co jsem stáhnul byly pro starší verze ( mám ROM version: 10.1.0.811 WWE, ROM date: 8/11/06)

Děkuji mnohokrát za řešení....
peto1234_ce4you (1)|23.7.2008 19:18
mms se nachazi primo ve zpravach -staci rozkliknout. a navic se u wm6 musi nastavit i dalsi veci v nabidce zprav,jinak mms ani neprijmes ani neposles! najed na zpravy,dej nabidka, a pak moznosti zprav mms a v moznostech servery a v nich nastavit proxy atd... proste to co se v wm05 nastavovalo v mms clientovi...
maxim.666 (4)|23.7.2008 20:14
[QUOTE="peto1234"]mms se nachazi primo ve zpravach -staci rozkliknout. a navic se u wm6 musi nastavit i dalsi veci v nabidce zprav,jinak mms ani neprijmes ani neposles! najed na zpravy,dej nabidka, a pak moznosti zprav mms a v moznostech servery a v nich nastavit proxy atd... proste to co se v wm05 nastavovalo v mms clientovi...[/QUOTE]


Nikde nemám MOŽNOSTI ZPRÁV MMS - tuhle položku nikde prostě nemám....