Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Hry na Pcket PC

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Ahoj, nevim presne kam zaradit tento dotaz/tema, tak to pisi sem. Zajimalo by me jake jsou Vase nejoblibenejsi hry. Konkretne hledam nejakou tahovou strategii, ale uvital bych jakoukoli hru. Nejak se posledni dobou nudim v autobusu a zaparil bych nakou tu hru. Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Jedna z nejlepsich RTS pro Pocket PC je Warfare Incorporated. A pak mezi me osobni favority patri napriklad Snails.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Jedna z nejlepsich RTS pro Pocket PC je Warfare Incorporated. A pak mezi me osobni favority patri napriklad Snails.
    Moje rec. Jen dodam ze Snails (a myslim ze i Warfare Incorporated) se daji v cechach koupit za hodne rozumne ceny v AH Mobile.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Supr, dik..du se na to mrknout

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

U nás se hrají jen takové krátké relaxační hry, novinkou, která vyžaduje postřeh a soustředění je Gringos, otestujte ......
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00019389_gringos_fmiv.jpg 
Zobrazení: 26 
Velikost: 11.0 KB 
ID: 120  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... no, já si někdy zahraju Jawbreaker, Solitair mě už omrzel ) ) ) ...

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Ja prilezitostne kouknu na "CE Zebra" (knaan.com/zebra)- je to obdoba Reversi (mobily Siemens), Opposite (mobily Nokie), Othelo (nazev puvodni deskovy verze)

oproti mobilum Siemens je to vyrazne tezsi.
    Jen mam problem, ze obcas PDA odmita tahnout a nevim jak ho k tomu donutit - a pak se nejak rozvzpomene jako ze teda bude fachat, a zacne hrat jak ma.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... no, já si někdy zahraju Jawbreaker...
    No přítelkyně si taky "občas" zahraje Jawbreaker To potom svého krasavce nemusím vidět třeba celej víkend

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od eXEden
    Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... no, já si někdy zahraju Jawbreaker...
    No přítelkyně si taky "občas" zahraje Jawbreaker To potom svého krasavce nemusím vidět třeba celej víkend
    No, já mám MDáčko teprve od února, jsem takovej skoropanic, ale pomalu koukám, co koupím manželce, bych se k tomu svému vůbec dostal . Ona pro odreagování hraje BoXiKoN nebo Gringos a je v tom docela dobrá, na Gringos je už asi na 6000 bodech.... No a pomalu si zvyká, že je docela dobré netahat horu papírových podkladů, ale mít to přehledně v texťáku nebo tabulce (máme společnou živnost), no alespoň srazíme něco z daní, že jo.....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Jawbreaker je jasnej fovorit :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Gringos je super
    pekna postrehovka

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Nerad vam teda kazim prumer, ale taky spis davam prednost rychlovkam na ukraceni casu.

Hodne mam rad Tetris a i kdyz to vypada, ze nekomu delam reklamu tak S-Tris je muj favorit jak pro Smartphone tak pro Pocket PC.

A jeste jedna oblibena z dob iPAQ 3630ky. A sice RatSplat, ale tam pozor na displej, at ho nerozmlatite :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Gringos a je v tom docela dobrá, na Gringos je už asi na 6000 bodech...
    Tak jsem se nechal zmotivovat a ve 24kolech jsem udelal 6535 bodu.
    Jenze ta hra trvala 25 minut, coz je pro me duvod s Gringos okamzite prestat
    Takze juknete na <a href="http://www.symbiangames.net/highscores.htm?pid=564">highscore</a>,dokud jsem 6.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak jsem se nechal zmotivovat a ve 24kolech jsem udelal 6535 bodu.
    Jenze ta hra trvala 25 minut, coz je pro me duvod s Gringos okamzite prestat
    Takze juknete na <a href="http://www.symbiangames.net/highscores.htm?pid=564">highscore</a>,dokud jsem 6.
    Odpovídám:
    a) Gratuluji, koukám že tam máš již 6800 :yes:
    b) No já jsem psal, že jí budu muset koupit vlastní cihlu, jinak se k mé nedostanu, zahraje si dvě tři kola a já jsem nahranej ....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

jsem nekde kolem 35 mista s 2485 to jsem to hral asi 3x docela dost dobra gamesa na to ze zdarma nevite o necem jinym treba placenym ale vychytanejsim ja jsem zkousel Western Bank ale to mi nejede nevim proc vzdycky po spusteni se mi objevy akorat bila obrazovka.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední