Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vytáčení telefoních čísel přes PC

Dwayne (5)|8.7.2008 18:33
Zdravím. Nevíte, jestli pro MDA compact existuje aplikace umožňující vytáčet telefonní čísla přes PC? (Notebook) - jakýmkoliv způsobem. Ulehčil bych si tím hodně práce :) - Jedná se o vyvolání telefonátu aniž bych musel vyťukávat čísla na MDAcku :)
Zdenek Malinsky (9781)|8.7.2008 20:37
Nevím, zda je to přesně to, co chceš, ale třeba pomocí softu pro ovládání PDA z PC - SOTI Pocket Controller Pro nebo spousta jiných i free aplikací. Free je třeba ActiveSync Remote Display neboli Remote Display Control for Windows CE (nebo tak nějak) od Microsoftu (pokud se nepletu, tak by měl být součástí Windows Mobile Developer Power Toys).
Dwayne (5)|8.7.2008 22:14
Vyborne. SOTI Pocket Controller funguje uplne bez problemu :) - Nezbyva nez podekovat :yes:
David_ce4you (199)|11.7.2008 23:57
Mě by se líbilo použít v PC Outlooku u kontaktu položku Volat, tak aby když je pocketpc připojeno, aby ze zvolené číslo vytočilo. Zatím ji mám mrtvou a nefunguje. Umí tohle někdo rozchodit?
Conoslero (13)|17.7.2008 19:34
Ahoj, ja pouzivam na ovladani PPC na PC :-) Laplink Controller For PPC, je to mazec, mas cele PPC na obrazovce v PC a muzes jej plne ovladat z kompa.
Snad ti nejak pomuze :-)
Link - http://www.clintonfitch.com/reviews/laplink/controller-4-2/default.asp
Dwayne (5)|17.7.2008 20:51
:) Děkuju za doporučení, několik programů jsem vyzkoušel, stále mi ale chybí možnost kopírovat například text z PC do "obrazovky remote controler" ( primo do PPC ) - nevěděl by někdo jak na to ??
prtdlacka (179)|18.7.2008 23:05
Momentálně jsem po nuceném HR, takže to nemůžu ověřit, ale jmenoval se to SOTI Pocket Controller - Pro. Umělo to CTRL+C - CTRL+V mezi PC/PDA.
Conoslero (13)|19.7.2008 17:06
Tak jsem take otestoval vyse zmineny Pcket Controler a je to dost podobny tomu Laplink, snad stejne :D