Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Flash rom ve vistach x64 ???

Spawncz (206)|1.7.2008 10:20
Uz opravdu nevim kam se obratit, ale uz si fakt nevim rady.

Mam MDA Vario a na PC Visty Ultimate x64 a nejsem schopen provest flash nove rom.
Kdyz spustim RUU tak si MDAcko najde osaha ale po restartu MDAcka do bootloaderu utilita prestane pracovat s visty napisi hlasku ze program prestal pracovat a bude zavren.

Prolezl jsem cele xda-developers, zkousel jsem nahravat podle jejich rad nove drivery na MDAcko ale ani tak zadny pokrok.
Zkousel jsem i ruzne verze RUU ale zase bez uspechu.

Mohl by mi nekdo poradit, kdo pouziva 64bit visty a jde mu flashovat firmware jak to zprovoznil?

Dekuji, moc mi tim pomuzete.
wikan (23)|1.7.2008 15:34
Ja teda nemam Vario ale Kaisera, ale rozchodil jsem to tim, ze jsem to nijak nerozchazel. Proste to hned fungovalo bez nejmensich problemu.
Spawncz (206)|1.7.2008 17:45
No me se to taky vse tvari ze je ok.

Spustim flashovaci utilitu, ta si najde telefon, precte z ni jakou ma rom a zvolim si ze chci preflashova a kdyz to potvrdim, tak se mi telefon restartuje do bootloaderu (to je normalni) ale v tom okamziku mi spadne ta utilita ktera by mela zacit flashovat.

Uz si fakt nevim rady a mam obavy aby to podobne nefungovalo i u htc diamonda, ktereho si chci koupit.

Na xda-developers se to taky resilo ale nejak jsem nepostrehnul jestli to nekdo zdarne vyresil.
HADES (209)|1.7.2008 17:50
Nezkoušel jsi to udělat přes virtuální stroj s XPčkama? Mohlo by to snad fungovat. Nainstaluj Microsoft Virtual PC, do tohoto virtualizačního nástroje nainstaluj XPčla a z nich to zkus flashnout.
Jinak taky mám x64 Visty a s flashem Kaisera sem nikdy problém neměl
Spawncz (206)|1.7.2008 20:28
Me proste ta flashovaci utilita spadne na cumak "Program prestal pracovat a bude ukoncen" neco v tom smyslu a hotovo.

Ten virtualni stroj me napadnul take, ale bral jsem to az jako posledni moznost.

Jen podotknu ze mam Wizarda (MDA VARIO).
Spawncz (206)|1.7.2008 21:22
Tak bohuzel ani Microsoft Virtual PC nepomohl, protoze neumi mapovat USB porty, takze je k nicemu.

V tuto chvili jsem uz opravdu s rozumem v koncich a nevim jak pod Vistama x64 naflashovat novou rom do meho Wizarda.


Za kazdou radu budu vdecny
Spawncz (206)|2.7.2008 09:29
Tak sice rano nastal mirnej pokrok, kdyz jsem nainstaloval VMware, tak uz to umelo mapovat USB porty, ale ted mi to prozmenu hlasi hlazku ze flashovaci utilita neni pro me zarizeni a ze si mam obstarat novejsi verzi. Pouzivam RUU vzdy dodanou s novou flash a RUU je ve verzi 2.0.0.1 novejsi snad neni.
Spawncz (206)|3.7.2008 08:00
Tak konecne uspech.

Protoze mam Vario s HARDspl, bylo nutne pouzit flash utilitu MAM RUU a pak vse funguje, jen podotykam ze funguje ale ne ve vistach ale na XPckach pomoci vmware.

Pokud to nekdy nekomu pomuze tak at vite jak na to.