Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: RDS-TMC tomtom 8

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Nevíte pls jak v tomtomovi 805. zapnu dopravní RDS informace? Z manuálu jsem to nevyčetla. Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od anicka.balounova
    Nevíte pls jak v tomtomovi 805. zapnu dopravní RDS informace? Z manuálu jsem to nevyčetla. Děkuji.
    1. Forum je pro PDA a ne pro all in one zařízení
    2. Stačí zasunout antenu do příslušné zdířky na all in one zařízení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Už jeden dotaz jsem přesunul sem - tedy do sekce k tomu určené `Jednoúčelové navigace (PNA)`. Možná by více poradili na nějakém fóru zabývající se přímo těmito navigacemi . třeba POI.cz

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

po více jak dvou měsíčním ježdění s RDS doporučuji nepoužívat. dokud bude tato služba bezplatná, bude stát za ho*no, což denně pozoruji na silnici - hlášené uzávěry tam, kde vůbec nejsou (na 72km D1 na Prahu ji RDS hlásí od konce dubna, aniž tam nějaké je), hlášené kolony na D1 (které jsou ovšem v opačném směru, protože ten BLB v centru RDS si plete směry "na Prahu" a "na Brno"), navigování po objízdné trase přímo na uzavřený nájezd D1 (o měsíční opravě povrchu na 22km na Brno a zavřeném nájezdu u Mirošovic nikdo nevěděl)..... a tak bych mohl pokračovat.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-04-2008, 10:28
  2. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 22:05
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-03-2006, 21:15
  4. TomTom 5.0, FSP 718, BT339, TomTom nenajde GPS
    Od gorgon_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-01-2006, 09:27