Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: GSM modul pod WM6.1

DLZ DLZ je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ahoj,
    nainstaloval jsem si na X500+ WM6.1. Po resetu MDA se mi nepřihlásí GSM modul. Nepomůže ani ruční spuštění v Wireless manageru. Musím vyjmout a vložit baterii. Nesetkal se s tím někdo?
    Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Setkal jsem se s tím, ale mě nepomůže ani vyndání baterie. Takže asi dvě a více hodin resetuju!

Taky bych potřeboval pomoct.

Řešení níže

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Citace Původně odesláno od DLZ
    Ahoj,
    nainstaloval jsem si na X500+ WM6.1. Po resetu MDA se mi nepřihlásí GSM modul. Nepomůže ani ruční spuštění v Wireless manageru. Musím vyjmout a vložit baterii. Nesetkal se s tím někdo?
    Děkuji

Problém dělá patch typu fastcall apod., který řeší prodlevu při příjmu hovoru. Stačí tento patch odinstalovat.

Odinstalujete ho v programech(Start->Settings->?Remove Programs?>....), kde se krčí pod názvem ETEN X500 GET log patch. Alepsoň je tomu tak u mého etenu.

Můj instalační sobour má název 00257943_fastcall_WxrR.cab. Nalezl jsem ho zde na fóru.
    Zajímavé je, že po odinstalování si nevšímám žádné prodlevy při přijímání hovoru. Nejspíš za to může program Slide Unlock v2.04, který používám pro odemykání telefonu a zobrazování hodin, jelikož chci ušetřit smrti tlačítko Power.

Hezký den všem

Podobná témata

1. WM6 a BT GPS modul
    Od nucleolus v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-05-2008, 20:56
  2. GPS modul
    Od netino v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-10-2007, 21:22
  3. GPS modul k MDA Vario
    Od chalitmon_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 18-09-2007, 08:14
  4. BT GSM Modul
    Od lennyd_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 21-10-2006, 10:30