Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vytržený miniUSB konektor u MDA vario

sliver89 (0)|8.6.2008 22:04
Dobrý den všem,
žádám o radu, každá dobrá.
Nyní popíšu co se vlastně stalo.
po zakopnutí o kabel připojený k mému mdáčku, a následném pádu se mi konektor vytrhl, bohužel se mi to nepodařilo porpvé. Jinak funguje celkem bez problému, krom vádné flexi(blbne display), kterou jsem již měsíc po koupi reklamoval. Odhodlal jsem se ho poslal do servisu přes t-mobile, bohužel mě po asi měsící čekala dosti špatná zpráva, že by oprava stála hodně takže si mám koupit nový. Jako důvod byl uveden koroze desky kvůli kontaktu s kapalinou, jsem si jist že k tomu nedošlo. A jako další bonus mi v zásilce nevrátily stylus a ještě ktomu ukořistily i ten konektor. Oprava tehdy proběhla v GSMobile. Připomínám že vario stále funguje pouze nelze nabít....
Chtěl jsem ješte napsat přesný popis co mi napsali v servisní zprávě ale tu nemůžu najít.
Můj dotaz směřuje k tomu zda se vůbec vyplatí se pokoušet jej nechat opravit když je ted ten nový servis. Je plně funkční jen ten konektor...
sliver89 (0)|9.6.2008 18:35
Kdyby se našel někdo kdo by to uměl spravit(připájet miniUSB konektor, který mám) a případně výměnu flex kabelu tak se prosím ozvětě sem či na mail, icq, ... Nejlépe brno, olomouc, přerov něco v okolí...

Na opravu jsem už někoho našel, ale je s Liberce a to je pro mě daleko....

Díky