Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TC Pauza mezi prijetim hovoru a zvukem z repracku

VictorC (57)|6.6.2008 09:46
Nevim jsetli je to normalni chovani u vsech Polarisu, nebo obecne WM, ale kdyz mi nekdo vola a hovor prijmu, pauza mezi tim, nez zacne byt slyset "druha strana" je pomerne neprijemne dlouha a pokud se volajici osoba nachazi v tiche mistnosti, vlastne se ani uchem neda dost dobre poznat, jestli se jiz hovor spojil. Coz me nuti k tomu, abych po "prijeti hovoru" neustale do sluchatka rikal halo, halo, halo :-) dokud neuslysim z druhe strany reakci typu "uz se neopakuj" :-) Neni mozne tuto pauzu nejakym tweakem zrusit uplne? Nebo nejaka utilitka, ktera by treba zavibrovala telefonem prave v tom okamziku, kdy se hovor skutecne spoji? Zkousel jsem inesoft address book, ktery tuto funkci ma, ale jinak je pomerne bachraty a mit ho v telefonu jen kvuli teto funkci se mi nelibi tak hledam dal...
Predem dekuji za pomoc v hledani reseni
VicC
PhSnake (872)|6.6.2008 09:54
Mam taky pocit ze je to vlastnost WM, ale nie som si 100% isty, mne to obcas spravil Orbit, aj Uni aj TC, mozno to robia pravidelne, ale nikdy som to nejak nesledoval.
VictorC (57)|6.6.2008 09:55
ani's to nezkousel poresit? nemas typ na nejaky programek, ktery by to resil treba tim zavibrovanim?
PhSnake (872)|6.6.2008 10:16
nevidel som dovod to riesit. Ries to tak ze odpocitas 1-2sec po zdvihnuti
DD_ (331)|6.6.2008 14:23
Jj podle mne je to proste WM zalezitost protoze musi pustit tu telefonni aplikaci, coz jim xvilku trva.
VictorC (57)|6.6.2008 15:12
nasel jsem aplikaci co umi zavibrovat pri odchozim hovoru, jakmile dojde ke spojeni...
jeste neco najit pro PRICHOZI hovor ;-)
DD_ (331)|6.6.2008 16:06
Hm jenze odchozi hovory timto netrpi protoze mas telefonni aplikaci spustenou kdyz nekomu volas. Tohle je dobre k tomu ze poznas kdy to nekdo zvedne .. treba kdyz to dlouho vyzvani.
VictorC (57)|6.6.2008 20:24
proto pisu "jeste neco najit pro PRICHOZI hovor ;-)" :-)
PhSnake (872)|6.6.2008 21:30
pocitat do 3vies? ja som pocital ovecky ked som siel spat a neslo mi zaspat. prva,druha,tretia... rob to ako som pisal vyssie to sa cez sw aby to naozaj odrazalo realitu neda. radiiorom len hlasi ze ma answer a xvilu to wm trva kym zapnu mic a pod.
VictorC (57)|7.6.2008 20:00
dam vedet pokud na neco narazim :-) ale diky za tip, neco me diky tobe napadlo ;-) jeste to zrealizovat :-)
PhSnake (872)|7.6.2008 21:06
nechcem byt domyslavy, ale tipujem ze ta napadlo spravit app co sa zahakuje na radio a ked radio posle msg:'connected' app pocka povedzme 2 sec a potom pipne. podla mna skoda casu to robit, ale ak to spravis, a dovolis s radostou to budem davat do mojich rom
VictorC (57)|7.6.2008 21:36
Presne jak rikas ;-)
A nemyslim si, ze je to zbytecnost, prave naopak, pocitat do 3? Ne, to opravdu ne, asi bych se rozepsal proc ne, ale presne "to" by byla ta zbytecnost :-) Rozepisovat se na tema: "proc chci, aby telefon delal to co ma".
A ted vzhuru do toho :-)

EDIT: jeste pro upresneni, nebudu to delat ja, protoze to neumim :-) nejdrive musim presvedcit kolegu v praci, ze by mel :-) a dalsi vec, kterou by tento "softik" mel obsahovat, je napr. minutove pipnuti behem odchoziho hovoru atd... Urcite me jeste neco napadne ;)
Alekss_ce4you (43)|9.6.2008 12:02
Hola vsichni, toto vlakno jsem prehlizel, nicmene mi to nedalo a zacetl se. Nevim jak moc telefonujete, ja teda max 1-2 hovory (prichozi) denne a nekdy ani to ne, ale nikdy jsem si zadne prodlevy nevsiml. Pokud mi nekdo vola, normalne prijmu tlacitkem a po prilozeni k uchu okamzite mluvim, jako u bezneho telefonu a nikdy jsem na nic necekal ani nikdo nerikal, ze neslysi, tak nevim... Bracha ma Mio a tvrdi to same, nejake 2 sec, ale ja se s tim nesetkal.
VictorC (57)|9.6.2008 12:37
Ono je to asi ruzne, zalezi na tom, co vsechno uz je spustene a co se teprve spousti, eventuelne jake dalsi aplikace bezi, da se to poladit. Byl to jen takovy napad...
Alekss_ce4you (43)|9.6.2008 12:57
No prave, ja si taky myslim, ze to dost zalezi na spustenych vecech, kombinaci softu a tak... Proto mi krom standardnich veci nebezi nic, vsechno po pouziti zaviram a vetsinou mam 55-59 MB pameti volne, po resetu 62.5 MB. Nemel jsem ani problemy s telefonem behem navigace (igo2006+), byt to bylo vsechno zpomalene, az jsem si rikal, jestli se to uz nehryzlo :-)