Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Temata - nefunguji ;-(

kubesa (76)|2.6.2008 09:07
Mam problem u sveho ETENu M700,WM6 - kdyz dam aplikovat nejake zvolene tema, tvari se, ze probiha zmena, ale tema se nezmeni. Zkousel jsem aplikovat i primo dane TSK soubory, bez uspechu. Promazal jsem i TSK soubory, taktez beze zmeny... poradite nekdo, jak to opet zprovoznit ?
Zdenek Malinsky (9781)|2.6.2008 09:57
Kde je máš uložená? Jsi si jistý, že jsou určená pro roslišení displeje na tvém PDA? Udělej soft reset a zkus tam dát nějaké to defaultní...
kubesa (76)|2.6.2008 10:20
Zkousel, tyto temata jsem dlouho pouzival a zniceho nic to prestalo fungovat... ;-(
Promazani ani SR nepomohl....
Isomil (47)|2.6.2008 18:03
Měl jsem stejný problém, nevyřešil jsem jej. Pomohl pouze HR. Než jsem nainstaloval co jsem měl předtím, bylo to dlouhé odpoledne.
:(
kubesa (76)|2.6.2008 18:51
Jen to ne...opravdu nikdo netusi ? Je fakt, ze male procisteni mozna neuskodi...popr. nova ROM.... mno....vsechno zle je pro neco dobre. :D
greedyyy (104)|3.6.2008 15:16
ja som si HR uz takmer zautomatizoval. takmer vsetky programy co su instalovane na karte idu spustit aj bez instalacie, instalujem len SPB veci a pocket translator a javu.
zo starej zalohy obnovim zlozku windows/start menu kde su zastupci- a mam poinstalovane
eidamo (43)|4.6.2008 11:10
[QUOTE="kubesa"]Mam problem u sveho ETENu M700,WM6 - kdyz dam aplikovat nejake zvolene tema, tvari se, ze probiha zmena, ale tema se nezmeni. Zkousel jsem aplikovat i primo dane TSK soubory, bez uspechu. Promazal jsem i TSK soubory, taktez beze zmeny... poradite nekdo, jak to opet zprovoznit ?[/QUOTE]

Skus pozriet do adresara WINDOWS , ci subory temy (stwater.gif a tdywater.gif) nemaju atribut READ-ONLY... alebo ich skus zmazat a nainstalovat nejaku temu nanovo....
kubesa (76)|4.6.2008 12:23
[QUOTE="eidamo"][QUOTE="kubesa"]Mam problem u sveho ETENu M700,WM6 - kdyz dam aplikovat nejake zvolene tema, tvari se, ze probiha zmena, ale tema se nezmeni. Zkousel jsem aplikovat i primo dane TSK soubory, bez uspechu. Promazal jsem i TSK soubory, taktez beze zmeny... poradite nekdo, jak to opet zprovoznit ?[/QUOTE]

Skus pozriet do adresara WINDOWS , ci subory temy (stwater.gif a tdywater.gif) nemaju atribut READ-ONLY... alebo ich skus zmazat a nainstalovat nejaku temu nanovo....[/QUOTE]
Tyto soubory tam nemam...ze by to byl ten problem ?
eidamo (43)|4.6.2008 13:21
[QUOTE="kubesa"][QUOTE="eidamo"][QUOTE="kubesa"]Mam problem u sveho ETENu M700,WM6 - kdyz dam aplikovat nejake zvolene tema, tvari se, ze probiha zmena, ale tema se nezmeni. Zkousel jsem aplikovat i primo dane TSK soubory, bez uspechu. Promazal jsem i TSK soubory, taktez beze zmeny... poradite nekdo, jak to opet zprovoznit ?[/QUOTE]

Skus pozriet do adresara WINDOWS , ci subory temy (stwater.gif a tdywater.gif) nemaju atribut READ-ONLY... alebo ich skus zmazat a nainstalovat nejaku temu nanovo....[/QUOTE]
Tyto soubory tam nemam...ze by to byl ten problem ?[/QUOTE]

Skus si dat tuto temu...
http://rapidshare.com/files/118002409/ETEN_Mobile_Purple.tsk

a ozvi sa, ci ti to preslo....
kubesa (76)|13.6.2008 10:38
Diky moc, ale nakonec jsem byl donucen prejit na novou rom... (VDC). Bohuzel jsem si Tvuj prispevek precetl pozde, az po preinstalaci. Nicmene i tak dekuji za snahu pomoci.