Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 53

Téma: SMS unAccent 2.3.0 (deČeštinátor) - SMS zdarma (VF/O2/TM)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pravda, nějaký pátek to trvalo, ale konečně je tady funkčnější řešení pro odháčkování - SMS unAccent 2, který se integruje přímo do menu aplikace Zprávy (Messaging).

Stáhnout jako CAB/EXE (instalátor)

Pokud máte prostředí WM lokalizované do češtiny, také základní ovládací prvky unAccentu budou v češtině. V ostatních případech budou popisky anglické.

Testováné na Smartphonech i PocketPC s WM 5 a 6. Pouze u Windows Mobile 6.1 je třeba zrušit sms threading, aby se položka objevila v menu. (U WM 5 se ujistěte, že máte .NET Compact Framework 2.0 nebo novější)

Jakékoli připomínky, reporty bugů, requesty a dary vítány. :-)

EDIT: Update na 2.3.0
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Můžete mě někdo vysvětlit tu integraci do menu zprávy? Nainstaloval jsem to do Qteku 8010 WM6.1, aplikace sama o sobě funguje, ale integraci nepozoruju.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

V menu u prehledu zprav by mela objevit polozka moznosti vytvoreni nove zpravy, u prave otevrene zpravy pak zase moznost odpovedet s unAccentem. Pro drouh polozku je akorat u WM 6.1 treba zrusit threaded sms.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Tak integrace mě bohužel nefunguje, ani když vypnu threaded sms.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zkus ještě restart nebo přeinstalování.
    Kdyžtak mi pošli link na romku, kterou máš v Qteku (snad by mi tu měl někde ležet, tak to vyzkouším).

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Zkusil jsem restart i reinstall, ale opravdu tam nic nevidim.Možná je chyba ve mě :-) Jinak ROM mám tuto:
    Kód:
    http://rs201l3.rapidshare.com/files/110377110/WM6.1_v.1.4_rus.exe

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Oprášil jsem prach z Typhoonu, hodil WM 6.1 a nainstaloval unAccent. Položky v menu tu vidím stejně jako na jiných modelech...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Tak už to funguje, nevim přesně kde byla chyba, ale přeinstaloval jsem to a jde to. Díky za pomoc a za skvělý program. Myslim si, že potíž byla v tom, že jsem odklikl instalaci dřív než se program integroval do menu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Ahoj!
    Mam WM6 Prof. a funguje - musi se do psani zpravy vlezt uz pres polozku (UnAccent).
    Muj nazor je - ze to ma velky potencial, pokud se to jeste vic dotahne. Moc se mi libi progress bar. Chybi ale moznost pouzivat kontextove menu (clipboard), po decestinizaci se ztraci pozice kuzoru (to moje dela zatim taky :-D) a dvoukrokovost (nejdriv napsat a pak preklopit do standardni aplikace) je otrava trosku. Jak se chytas na to standardni menu? Neslo by se zahaknout na menu primo pri psani zpravy a pak rovnou jen odhackovat? To by bylo bezva.

Cau, Aleq

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Kurzor i kontextové menu se snad ještě vyřeží, ale bohužel dostat položku do menu psaní zpráv jen tak lekce možné nebude, protože tam nemá PIM objekt na co odkazovat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

To je skoda, bylo by to skvely...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od AleqCZ
    Chybi ale moznost pouzivat kontextove menu (clipboard), po decestinizaci se ztraci pozice kuzoru (to moje dela zatim taky :-D)
    Opraveno v 2.0.1.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Super soft, sleduju ho uz od jeho vzniku. Pres ruzne trable se dal vzdy nejak pouzit a byl to prima nastroj. Takze gratulace a dik za dalsi odladenejsi verzi Chci se ted jen zeptat na jakem principu funguje tahle verze, jestli jako drive dle velikosti obrazovky nebo...?Mrzi me totiz ze nejde pouzit u razeni sms jako diskuze u WM 6.1, dost jsem si na to zvyknul a prijde mi to prakticke takze je mi lito to vypinat a tim je pro me tento program a jeho funkce znacne omezena

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak abych se opravil: Integrace přímo do okna psaní zpráv i podpora WM 6.1 možná je. Zkusím si s tím trochu pohrát, až budu mít čas. V ideálním případě se obejdeme i bez psaní právy v externím editoru.

UserN1: SMS to z obrazovky nečte, to dělá pouze verze v Mortscriptu a UnAccentLite od AleqCZ.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Jo, presne! Tak to by udelalo muj UnAccentLite zbytecnej - ale nemrzelo by me to, beztak vznikl jen jako rychlejsi a spolehlivejsi nahrada MortScriptovyho UnAccentu (bylo to pomaly a omezeny jen na 2 zpravy delkou)

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. hry-zdarma
    Od paranps2 v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-10-2007, 16:42
  2. Notebook zdarma???
    Od Respekt_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 18-05-2006, 18:09
  3. Jak z PDA posilate sms? (zdarma)