Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 53

Téma: Aktualizace ROM na verzi 1.72.00WWE, Radio 1.14.00, ExtROM 1.72.126 na DATAPHONE2

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

ps: nevím jestli je to důležité,ale podotýkám,že má ExtROM je vlastně 1.60.50 ale jen označením,ve skutečnosti se skládá ze všech komponent 1.72.800 + něco navíc...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Já jsem si ztáhnul novou ROMku přímo z iMate. Zde je odkaz přímo na soubor ( 25 MB ) a zde je stránka s popisem novinek( doporučuji především uživateli xp - zde pozná že to není žádná testovací verze !) . Startovací obrázky jsou bez "not for sale". Viz přiložený obrázek.

A co se týče problému s češtinou, tak nevím co chceš vlastně slyšet. Čeština byla dodána firmou moravia-consulting pro starší verze ROMek a s těma novýma prostě neběhá 100%. TEČKA. A debaty typu jeden program z novější verze mi OPĚT běhá s češtinou mi připadají být nesmyslné a zcela zbytečné. Pokud nechceš mít problémy s češtinou vrať se buď ke starším verzím ROMek a nebo v nových verzích si tuto češtinu ani neinstaluj.

Připojené obrázky Připojené obrázky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..no člověku, který ten program hojně využívá, a zároveň hodlá využívat komfortu zapnutého překladu prostředí, to tak nesmyslné fakt nepřijde!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..a pokud jde o mou 1.72.126 jež obsahuje startovací loga NOT FOR SALE,TEST ONLY,stahl jsem ji z xda-dev..a prostě tam ta loga má,tudíž mne to vedlo k závěrům,jež jsem tu před pár minutami uvedl.. DVOJTEČKA

Nováček
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od xp
    ps: nevím jestli je to důležité,ale podotýkám,že má ExtROM je vlastně 1.60.50 ale jen označením,ve skutečnosti se skládá ze všech komponent 1.72.800 + něco navíc...
    Pokud si přečísluješ ExtROM na třeba 9.99.999 (a ono to přečíslovat jde), budeš jedinečnej, ale to číslo nic neznamená, je pouze něco jako orientační!!! Důležitý je pouze a pouze obsah ExtROM. V nejposlednější iMate ROM můžou být starší verze programů než ve starší 1.72 TM ROM, proto je asi čeština zatím ok - nevím, nezkoušel jsem, já jsem si půjčil jenom rádio.
    Tento chaos v číslování ale neplatí u ROM OS a Radio, tam na to můžeš vzít jed:-) Snad...

Nováček
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od xp
    ..no člověku, který ten program hojně využívá, a zároveň hodlá využívat komfortu zapnutého překladu prostředí, to tak nesmyslné fakt nepřijde!
    ... a jak už jsem jinde psal, dá se odstranit čeština i pouze z konkrétních programů smazáním MUI bez nutnosti vypnout překlad celého prostředí...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..jasný,už jsem tuto zajímavou informaci někde četl,jen jsem prostě línej to po každém hardresetu mazat...takže jsem rád,že to konečně funguje bez toho,abych musel pokaždé dělat něco navíc..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Mám tyto dvě zkušenosti s novou verzí ROMek : .

-1.) Než jsem provedl flash na Radio verzi 1.14, tak se mi občas stalo, to že pokud jsem s někým telefonoval a někdo další se mi snažil dovolat, že to dvakrát zapípalo a první hovor byl bez mého přičinění ukončen, a druhý již nešel přijmout.
    Po flashy na tyto verze ROMek ( čísla ROMek - viz. název diskuze ) se mi to ještě nestalo. A pokud mi dnes někdo volá a já už s někým jiným telefonuji, tak se mi to taky dvakrát zapípá, ale na displeji se mi zobrazí kdo mi volá. A můj první hovor je stále aktivní.
    ( Jinými slovy : dříve pokud jsem s někým telefonoval, tak nové volání na mé číslo původní hovor ukončilo a nový nešel přijmout.)

- 2.) Bohužel i s touto novou verzí ROMek je nutno používat program Pocket Bluetooth Tools. Aby bluetooth přístrojů GPS a USB klíče chodil jak má.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Prosím můžeš mi dát link na ten Pocket Tools pro Bluetools? Někde jsem to zasel a nemůžu to najít-

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Chuck
    Prosím můžeš mi dát link na ten Pocket Tools pro Bluetools? Někde jsem to zasel a nemůžu to najít-
    ... zkus zde ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Pro ty co mají problémy s českým prostředím pro verzi ROM 1.72.00WWE, Radio 1.14.00, Protokol 1337.24, EXT ROM 1.72.126 dopuručuji se podívat sem . Budou mile překvapeni.

Opět jde vypnout GSM část PDA, a i spodní volby v nastavení telefonu jsou v rodném jazyce.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Pro ty co mají problémy s českým prostředím pro verzi ROM 1.72.00WWE, Radio 1.14.00, Protokol 1337.24, EXT ROM 1.72.126 dopuručuji se podívat sem . Budou mile překvapeni.

Opět jde vypnout GSM část PDA, a i spodní volby v nastavení telefonu jsou v rodném jazyce.
    ... a k tomu ještě získají doufám, že užitečnou funkci lokalizace

PavelR.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Ke stažení zde. ( 25 MB )
    Odkaz mi bohužel už nefunguje. Je možné tuto ROM stáhnout někde jinde nebo ji někam umístit na web?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Bud
    Odkaz mi bohužel už nefunguje. Je možné tuto ROM stáhnout někde jinde nebo ji někam umístit na web?
    Máš pravdu. Link na tuto ROMku je již nefunkční. Jelikož používám GPRS 4+1 je pro mne odeslání a vystavení tak velikého souboru někde na internetu skoro nemožné. Třeba se chytne někdo jiný.

PS: Už jednou se stalo, že zrušili link na ROMku pro naše přístroje -MDA2/DATAPHONE2, ale to v té ROMce byla obsažena krásná plná hra za 20$. Tato ROMka byla vystavená necelé dva dny na internetu a pak ani ťuk. Proč je nefunkční tento link nevím, ( v této ROMce žádná hra nebyla ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

HTTP: http://www.clubimate.com/Support/RUU172126WWE_imate.exe (25Mb) osud to jde,jinak více odkazů je na
    http://www.mtekk.com.au/browse/page875.htm
    Kdyby jsi nepochodil tak něco staženo mám.

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 17-10-2004, 20:16
  2. Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 27-08-2004, 08:00
  3. Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 04-06-2004, 10:55
  4. Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 23-04-2004, 07:22
  5. Postup aktualizace ROM na verzi 1.60.36 , Radio 1.10.00 na DATAPHONE2