Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nahradni diplej na Asus MyPalA639

hatori (10)|19.5.2008 10:48
Nemate nekdo predstavu kolik stoji nahradni displej na Asus MyPalA639 a kde se da sehnat?
Pripadne tipy na servis?

Zjistuji i tady
Tak snad mi bud poradi tam nebo nekdo zde.
Vymena displeje by taky nemel byt problem, nic se nepaji, jen zacvakne do takoveho "pasku", ze ano?
sunic78 (2)|19.5.2008 18:47
Já jsem si teď nový display na Asus A636N koupil na ebay a vyšel mě asi na 1200,- s poštovným. Darazil asi za 3 týdny. Jen s ním mám trošku problém a to ten, že se mi nedaří ho zkalibrovat. Kalibrace je nehorázně rozjetá a nedaří se mi jí srovnat. Display je citlivý po celé ploše, ale kalibrace nic. Zkoušel jsem podle zdejěího návodu z fóra udělat in Hard reset, ale ani ten se mi nedaří. Zprvu ta kombinace tlačítek pravý v levo+levý v pravo+reset fungovala, ale teď se mi jen zrestartuje, bez jakýkoli nabídky a display je furt stejně rozjetý. Máte tady někdo tucha jak to napravit? Všem díky.. btw. jen drobnost, já mám PDA Asus A636N a display prodával na Asus A636 (bez N). To by ale mělo být snad jedno, né? Zapojení kontaktů je úplně stejný jako u původníhio displaye.
Koval (15)|25.5.2008 09:59
Pravděpodobně jsi narazli ještě na starou verzi těch LCD z doby kdy byla vyrobena velká série co neudržely kalibraci. Normálně u nás v ČR bys to vyreklamoval, ale nevím jak to udělat přes ten eBay. Jinak u nás se ten LCD dá sehnat za cca 2150 bez DPH.
sunic78 (2)|27.5.2008 20:34
To byl asi problém toho původního displaye, protože na něm se mi kalibrace rozjížděla pravidelně každej týden.. jenže než jsem to stihnul poslat na reklamaci, tak PDA udělalo bum a display se rozbil. Tak se mi po dlouhé době ten display podařilo sehnat na tom ebayi,ale teď je kalibrace úplně v pytli.. napadlo mě, jestli po výměně není třeba to PDA nějak úplně zrestartit? Jenže hard reset se mi prostě nedaři.. a nebo ho pošlu do obchodu na reklamaci i s tímhle novým displayem a uvidím jak dopadnu. Ale poznat že je v něm stejnej display by nemuseli, ne? Dokonce jsem koukal, že oba displaye měli naprosto stejný datum výroby. Zvláštní..
Koval (15)|8.6.2008 13:08
No s prasklým LCD ti nabídnou mimozáruční opravu, tak tam dej ten starý co se mu rozjíždí kalibrace a budeš to mít záručně vyměněné to LCD. Hlavně nepsat nic o tom že se to rozebíralo a také věci. Jenom napsat závadu rozkaliberovává se, nebo něco v tom smyslu....