Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: 560 a newplow 032 - nejde zapnout

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Nainštaloval som 032 od newplowa, 2 týždne perfect, zrazu posledné dva dni neviem zapnúť PDA, musím vytiahnuť baterku, zložiť, rozbehne sa normálne, po pripojení v aute na nabíjačku stvrdol, zase vybrať baterku, naštartovať- ide. Po naštartovaní iGo nekomunikuje GPS, až po spustení Sirftechu, a prepnutí do NMEA. Nemám inainštalovaný Instantfix.Zaujímavé je, že keď vyberiem baterku, a idem len na na nabíjačku, fičí to bez problémov. Je to baterkou ??? Nestretli ste sa s tým? Mám ho dva roky.
    Dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Udelat zalohu, HR a testnout, jestli se chova stejne. Pokud bude dal blbnout, tak je problem v HW nebo ROM.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Mám podobnou zkušenost. Zkusil jsem tam 032 nainstalovat, den v pohodě, dnes výtuh při zadávání události do kalendáře. Na reset, vyndání baterky na 5 minut apod. to nereagovalo, stále bez možnosti zapnout (baterka na 100%, byla předtím v kolíbce). Nějakými psími pokusy (snaha o HR apod.) jsem docílil toho, že PDA naběhlo v nějakém podivném režimu - chtělo to po mně kalibraci displeje + projít všemožným nastavením jako po HR, ale po HR to nebylo, jelikož mi to začalo spouštět utility jako SPBWeather, Wisbar Advance apod., i položky ve Start menu byly na svém místě. Udělal jsem normální reset a od té doby to nejde nahodit za žádnou cenu. Má někdo nápad, co s tím?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Zaujímavé, už mi to chodí, ale objednal som si pre istotu novú baterku, tak uvidím.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Mám novú baterku a chodí to bez problémov.

Podobná témata

1. Telefon nejde zapnout
    Od zajic79 v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-01-2010, 08:17
  2. P535 nejde zapnout
    Od lukyyysek v sekci P5xx
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 08:14
  3. Asus 636-nejde zapnout
    Od wOJi_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus