Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velikost textu v IM+ messangeru

johnee_r (290)|14.5.2008 16:45
Zdravím,
mám IM+, tuším verzi 4.36 na WM6 (ipaq 214). Vše je OK, akorát text v chatu se zobrazuje strašně velký, takže jsou vidět tak 4 řádky. I nejmenší nastavení textu nic neřeší. Máte stejný problém? Je to nějakou nepodporou VGA rozlišení nebo čím to je?
Díky
xtonda (811)|15.5.2008 12:03
Asi mají problém s VGA, dělá mi to to samé, text se dá jakž takž zmenšit při nastavení velikosti na 1, ale když přistane smile, tak to je fakt koláč, má dvojnásobnou velikost než ve výběrovém okně. Nicméně neznám jiný spolehlivý multiprotokolový IM klient, jen to UI už je trochu out.
Zdenek Malinsky (9781)|15.5.2008 12:12
VGA už nemám, ale pokud si vzpomínám, tak Agile bylo v pohodě.
xtonda (811)|15.5.2008 12:20
Agile se mi nelíbí, protože jde přes jejich servery, navíc mě kdysi naštvali tím, že jsem měl tenkrát ještě free verzi a když jsem to zase po čase chtěl použít, tak mě to donutilo si přes GPRS stáhnout novou verzi, která již nebyla free a vyžadovala okamžitou registraci.
Zdenek Malinsky (9781)|15.5.2008 14:34
Co naděláš, ale nic lepšího, funkčního a multiprotokolárního není. Ještě možná ta beta Slick, ale tu už jsem na VGA nestihl vyzkoušet.

Naštěstí na PDA využívám jen WML/MSN a ICQ zapínám jen velmi zřídka.
PhSnake (872)|15.5.2008 14:59
ja mam na Unim nainstalovaneho fringa. som spokojny, ale nema podporu file transferu