Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Jak na internet přes WiFi-KS20

Nováček
    Registrace
    May 2008

Prosím o radu jak se připojit přes WIfi na internet.Zatím skouším volná připojení (kavárna,picerie atd)Umím? vyhledat sít a po napsání "Připojeno" spustím Operu 8.65,zadám stránku,dám "Jdi" a objeví se hláška "připojení se nezdařilo.Nevíte nekdo prosím co dělám špatně?
    Musí se nastavovat nějaké profily připojení,nebo něco ve WiFi?Za odpověď děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zalezi na tom, jak je nastaveny ten pristupovy bod. Pokud je to v kavarne otevreny AP, tak staci pustit WiFi, vybret tu spravnou, dat pripojit a hotovo. Musi to fungovat. Pokud vyskoci okenko s zadosti o zadani hesla, je nutne od majitele AP to heslo zjistit a pak zadat. Opet zadny problem. Pokud to presto nefunguje, muze byt problem na strane AP, ktera napriklad filtruje klienty na zaklade MAC adresy (tech zpusobu jsou mraky a rozhodne neplati, ze nezabezpecena WiFi = volny pristup pro kazdeho).

Nováček
    Registrace
    May 2008

Díky.Tomu rozumím a chápu,jen nevím co dál, když - oběví se wifi - zvolím připojit na třeba kavárna a ...
    1.problem - mám zvolit internet a work,nebo jen work?
    2.problem - ať zvolim cokoli tváří se to připojené a tak spustím Operu a nic,hlásí nepřipojeno
    Asi jsem totálně pi...,ale díky za trpšlivost a snahu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od jerka3
    Díky.Tomu rozumím a chápu,jen nevím co dál, když - oběví se wifi - zvolím připojit na třeba kavárna a ...
    1.problem - mám zvolit internet a work,nebo jen work?
    2.problem - ať zvolim cokoli tváří se to připojené a tak spustím Operu a nic,hlásí nepřipojeno
    Asi jsem totálně pi...,ale díky za trpšlivost a snahu.
    Tohle by me taky zajimalo

Podobná témata

1. internet v PDA mio p550m přes WIFI
    Od jirka1022 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-06-2007, 22:59
  2. Internet přes wifi na mda Vario, potřebuju radu...
    Od sefstratos v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-03-2006, 11:05
  3. Jak dostat můj iPaq na Internet přes Wifi?
    Od AndieCZ v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-05-2005, 09:25
  4. Internet přes WiFi
    Od Mlok_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-03-2005, 23:00