Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 38

Téma: Luxusní HTC Touch Diamond představen veřejnosti, k dispozici spousta skvělých videí!

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Před malou chvílí skončila prezentace společnosti <a href="http://www.htc.com/" target="_blank">HTC</a>, kde byl veřejnosti představen nejnovější přírůstek do rodiny "Touch" nazvaný <a href="http://www.htc.com/europe/product.aspx?id=46638" target="_blank">HTC Touch Diamond</a>. Překvapivě se jednalo o jedinou představenou novinku na této tiskové konferenci, všeobecně se očekával větší počet, ale to nic nemění na tom, že se jedná o obrovský krok vpřed. Kromě <a href="http://www.htc.com/europe/product.aspx?id=46638" target="_blank">již známých parametrů</a>, o kterých se při prezentaci ani moc nemluvilo, je to především zbrusu nové ovládání nazvané TouchFLO 3D, které (pokud tak bude fungovat i ve finálním produktu) představuje skutečně novou generaci ovládání zařízní s Windows Mobile.

Ale dost slov, veškerá dostupná videa si můžete prohlédnout na <a href="http://www.youtube.com/htc" target="_blank">této stránce na YouTube</a>. Stojí to za to!

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/H5fetcaQIaA&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/H5fetcaQIaA&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

WOOW
    I kdyz Iphone neni komunikátor(mnozi si to stále myslí a tak ho s WM srovnavají), hodně lidí je unešeno z jeho ovladání a grafiky..Ale tohle bych nazval HTC Strikes Back!!
    Nádhera, jen tak dále, snad to v praxi bude vypadat stejně či ještě lépe

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

to TF 3D je manila, na niektore PDA uz je (neoficialna....ale je, tusim poslednu verziu co som skusal bola len 8bit BW) Mozno uz je novsia. Na jednej nemenovanej stranke www...4x.com to tusim niekto aj rozbehal na artemisovi. A pokial nepotrebujem ajfoon design aby som sa mohol ukazat kamosom, nepotrebujem, prva vec co vyhodim z rom(tej pre mna) Pekne ale kym najdes cislo trva to dlhsie. Neratajuc zozratu pamat. Ale Diamond vyzera verrrryyy goooood.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

Jj, osobne bych toto ovladani nechtel, mam rad prehlednost, nepotrebuji nobl grafiku a TODAY s prislusnymi pluginy je pro me nej volba, jen je to fajn pichnutii do vosiho hnizda jablickarum

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mne se to libi

Ale nemuzu si pomoct, porad se mi libi vic iphone...jooo ma to spoustu chyb (jako nejvetsi z pohledu normalniho uzivatele WM vidim absenci Today) ale proste...to ovladani, prehlednost a hlavne rychlost me uchvatily a do doby, nez prijde nejake HTC nabuchane s WM7 nevim nevim...

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od dreIx
    Mne se to libi

Ale nemuzu si pomoct, porad se mi libi vic iphone...jooo ma to spoustu chyb (jako nejvetsi z pohledu normalniho uzivatele WM vidim absenci Today) ale proste...to ovladani, prehlednost a hlavne rychlost me uchvatily a do doby, nez prijde nejake HTC nabuchane s WM7 nevim nevim...

S WM7 to doufám nebude jako s ce4you stránkama, co se drží tak nějak silou vůle. Poslední přízpěvek byl 18. listopad 2007, když nepočítám návody a to nemluvím o tom, že freware už nikdo nevymyslel od 4.10.2007......jestli jsou všichni kolem WM tak čiperný, asi si opravdu koupím jablko a bude.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

TO Chaska

//Pardon// CO to proboha kecaš??
    Tohle je hl. diskuzní server, pokud vím, a tak také pracuje, lidé si tu snaží pomáhat, debatují a funguje to, nejde o rezenze Tak se do nich laskavě nenavážej, neb tvoje aktivita 16 příspěvků za 2 roky ukazuje že vůůbec netušís o čem je řeč.

PS Jo a nauč se psát, ve slově příspěvek se nepíše Z, dík. :yes:

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

No ja nevim, me se ten telefon moc nelibi. Stejne ani pristup HTC. Akorat machruje kravinama a pak akorat vetsina uzivatelu zjisti, ze je to vlastne nedodelek.

Taky nechapu ten trend ubirani tlacitek. Ted mam HTC Kaiser a co se tyce klaves, tak jsem moc spokojen. Tenhle HTC Diamond bych nechtel - nema win klavesu, nema ok klavesu... tomu rikaji vyvoj? Driv za to vsichni E-tenu nadavali a dnes je to super, protoze to vypada vic jako Iphone... ach jo

No a ta 900 mAh baterka to bude jizda...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ja jsem si rikal, ze jsem ty diamanty uz nekde videl.. Pani z HTC, takze to je ted nejaka "nova modni vlna"? )
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00277510_nokia-prism-7900-7500_EHe.jpg 
Zobrazení: 28 
Velikost: 21.5 KB 
ID: 7969  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

jj, ta baterka je dobrá sranda Ale ty buttony jak píšeš tam jsou, ale jsou dotykové, okolo středního ovládacího prvku, či jak to nazvat

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

ou krásně vypadá snad bude slušivý i pod kapotou

Registrace
    Nov 2007

Slusivy bude az na tu baterku :P I kdyz muj herald ma neco pres 1110 a jeste nikdy jsem to pres den uplne nevybil. A pokud to bude opravdu tak male a tenke...

A s tou manilou to skonci jak vzdy u HTC - ze se z toho stane velice in zalezitost a pak nekdo udela nejaky remake, ktery bude 1000* pouzitelnejsi a stejne cool, a nikdo po tom ani neskytne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Osobně jedu čtvrtým rokem MDA2, poslední rok ale k telefonování používám raději RAZRa… nějak jsem časem zjistil, že MDA2 je skutečně dost velká cihla na běžné telefonování a tak slouží převážně jen jako mobilní kancelář a pro navigaci či hlídání radarů. Žádný z nástupců MDA2 nestál z mého pohledu za inovaci mobilních zařízení, ale po pročtení webů, které se dnešní prezentaci věnují, jsem docela nalomenej, přestávám chlastat a hulit a začínám střádat do prasátka . No jo, kecám, budu v tom pokračovat a prachy na to někde vyšťárám. Ale parametry, rozměry, eGPS, vše v jednom, to je skutečně lákavé. Jsem jen zvědavej na tolik diskutovanou výdrž baterie a současně na to, zda ovládání prstem není jen pro několik základních funkcí, tzn. zda to bude funkční i v ovládání v další struktuře programů a v nastaveních zařízení. V případě že ano, je další otázkou, jak se budou chovat jiné programy, které mají ovládání prstem již implementované jako vlastní ovládání programu, tzn. zda se to nebude vzájemně ovlivňovat. Jistě, to časem autoři programů upraví, ale za jak dlouho a bezplatně?

OT: Prezentace jednotlivých funkcí na YouTube je graficky slušně udělaná, ale perfektní fórek je náhled na počasí, kdy při deštivé předpovědi setře obrazovku stěrač jako v autě. No jo, stárnu a dětinštím .

Registrace
    Nov 2007

Ten sterac se mi taky libil )

Jinak myslim ze ohledne ovladaniprogramu to bude stejne jako aktualni touchFlo - uzasnym naefektovanym UI se clovek proklika (projezdi ) az ke tlaciku "Messaging". A tam ho to hodi do stareho dobreho Outlooku, kde se nam o nejakem ovladani palcem muze jenom zdat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jj, mám stejný pocit, myslím tím to, že čím dál se proklikáš, tím bude omezenější až nefunkční ovládání prstem, ale já to beru jen jako přidanou hodnotu k těm uváděným parametrům. Já byl na podzim v roce 2003 okouzlen parametry MDA2 a hned jsem do toho počátkem roku 2004 šel… nyní je to obdobný pocit, prostě nadupaná žiletka a vše v jednom, no počkáme si na uvedení na trh a na prvé dojmy těch, kteří ho budou mít v ruce (zpracování, kvalita materiálu, výdrž atd.).

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-01-2009, 19:22
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 07-06-2008, 10:25
  3. HTC Touch Cruise oficiálně představen na webu společnosti
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 01-12-2007, 09:33
  4. Samsung SGH-i780 oficiálně představen veřejnosti