Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Storage Card 2 po každém softresetu

jouda111 (57)|5.5.2008 13:02
Prosím o pomoc, po každém resetu, nebo zapnutí Varia (WM 6.1) se mi vytvoří ve Variu adresář Storage Card a původní karta se přejmenuje na Storage Card 2. Tím pádem nejdou žádné aplikace, které mám na kartě. Musím kartu vyndat, smazat ten nový adresář a zase jí vložit, aby to fungovalo. Vždy se mi v nové Storage Card vytvoří adresář "Inbox.mst29929018.3068604672". Začalo to dělat až včera a nemůžu se toho zbavit, namáte někdo nápad, jak to odstranit, aby se to nedělo? Karta je v pořádku, tak nevím, proč si to vytváří jako jinou. Díky za každou radu.
PhSnake (872)|5.5.2008 13:05
To sa tu uz spominalo asi 1x10e6. Problem je pravdepodobne v tom ze na karte mas nainstalovane nejake appz co sa startuju pri bootovani(napr today plugin, nejake klavesnice a pod) a ak nemas nastaveny delay ti to spravi. Mne to robilo s wisbarom, tam som si nastavil tusim 5s delay a bolo.
PhSnake (872)|5.5.2008 13:06
a ked to nepomoze asi HR
Martin Ráž Hoch (1832)|5.5.2008 13:12
Jedná se o tzv. "storage card disappearing" - řešení je zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=1908699. Je to poměrně hodně nepříjemný problém, nejlepší je provést HR a pak opravit v registrech, aby se neopakovalo.
sinco_ce4you (229)|5.5.2008 13:50
Opet me nesla otevrit posta. Takze jsem za provozu vytahl kartu. Spostil postu. Ta se rozjela. Kartu jsem zasunul nazpet. Pro jistotu soft reset. Po spusteni pda se vytvorila storage card a fyzicka karta dostala cislo 2. A take adresar inbox. Po smazani storage a restartu tam byla zas. Tak jsem vlezl do posty a zrusil ukladani na kartu. Vyndal jsem kartu a smazal jsem storage card. restart bez karty. A storage se uz nevytvorila. Zasunul jsem pametovku. Restart. A mam klid.
jouda111 (57)|6.5.2008 12:37
Taky jsem to zkusil a povedlo se, už to nezlobí. Díky.