Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP Ipaq hw 6500 Dutch

kawasaki (12)|23.4.2008 22:34

Dobrý den ludia dostal som tento mobil od kamoša zo swissu ale je tam WIndows 2003SE Dutch nikde sa mi nepodarilo zohnat English alebo czech Romku k 2003SE alebo ak je aj WM5 alebo aj WM6 čo asi tažko pochybujem
Dakujem za všetky rady.
_blackBone (271)|27.4.2008 14:35
tohle je casto diskutovane tema, protoze si obcas nekdo priveze cizojazycne PDA.

Rad bych se mylil, snad me nekdo opravi, ale podle toho, co vim ja, se da flashovat jen v ramci stejneho jazyka, tzn. english->english, atd...

Jina vec je, ze by ti mohla fungovat lokalizace, ale zrejme ne ta od Sunnysoftu, tak je asi taky navazana na anglickou ROM, ale mozna bys mohl najit nejakou jinou lokalizaci. Ja kdyz jsem tento problem resil pred cca pul rokem, jakousi funkcni lokalizaci pro iPaqy jsem nasel.
Pokud si myslis, ze to vyresi tvuj problem a nic nenajdes, zkus se treba ozvat a muzu pohledat znovu.
pylorus (42)|28.4.2008 22:00
ahoj na 6515 nebo 6510 lze sehnat celou řadu ruznych romek - staci zapatrat na internetu. lze samozrejme menit jazykove mutace, ale nikoli oficialne. Zkus zapatrat treba na XDA Developers...

WM5 nebo WM6 na tomto iPaq bohuzel nerozjedes...
_blackBone (271)|29.4.2008 09:09
podobnou vec uz jsem se take docetl na xda, takze to o nemoznosti zmenit jazyk byl asi mytus :cool:
Zdenek Malinsky (9781)|29.4.2008 10:25
Pokud se nepletu, tak upgrade na WM 5 pro tento model HP nevydal a pokud ano (tak jej mají na webu ke stažení), pak WM 6 určitě ne. Jedině se s pomocí strýčka Gůgla porozhlédni po světě po nějaké neoficiální ROM

Lokalizace od Sunnysoftu na tento model je pouze pro anglickou ROM, na jiné to fungovat nebude.

Změna jazykové verze ROM je sice de jure prohřeškam proti licečním .....(už to tu bylo řešeno a více by ti řekli u Microsoft a HP), ale IMHO to není takový zločin, jako používání kradeného software. V tomto případě jsi zařízeni i ROM koupil, pouze v jiné zemi, takže bych řekl, že zde jde spíše o obchodní zájem, než o právní. Ale stejně jako s ROM mohu poradit pouze hledat ve světě.
kawasaki (12)|11.5.2008 23:23
Dakujem za radi chalani zatial som nasiel na officialnych strankach HP english ROmku nic viac a na XDA..nic som tiez nenasiel!!
_blackBone (271)|12.5.2008 07:22
a ta romka, co jsi nasel, tam tedy nejde?
kawasaki (12)|13.5.2008 23:31
NO zatial som to neskusal ale idem vyskusat...len mam taky problem ze som nikdy neprehraval romku cize bol bi som rad keby mi kdosi stim helpol a budem mu moc ale moc vdacny dakuje zatial!!!!
Zdenek Malinsky (9781)|14.5.2008 11:03
Navod by mel byt na webu HP, jinak zhruba:
- nabit zarizeni, nejlepe na 100 %
- lepsi flashovat z notebooku (kvuli moznemu vypadku el.proudu
- co jde zesynchronizovat s PC, ostatni veci a data vyexportovat rucne (zaloha nepujde v kazdem pripade pouzit)
mr.Two (1)|4.7.2008 09:46
Cauec.Ja to sice resil z nemciny,resil velice dlouho,ale nakonec jsem dosel k metode,kdy se tam flashne upravena rom 1.12EN a na ni 1.21EN beta a vysledkem je,ze to slape v angline,jen na klavesnici jsou znaky jinak,coz je podle me pripustnejsi,nez komunikovat v jazyce,kteremu neni rozumet.Pokud je stale potreba,rad poskytnu vse potrebne;)