Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 46

Téma: Velká recenze Fujitsu Siemens Computers Pocket LOOX 4xx

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

ad 1) max. teoreticka rychlost BT je 730kb/s, realna ~ 500kb/s
    ad 2) osobne jsem nezkousel, ale problem nebude ani tak v CPU, ale spis v GPRS
    ad 3) bezvadne )

Peter GARD
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Dekuji za odpoved. Ćhtel jsem vedet do jak velek rychlosti pripojeni se vyplati jit, ale jak koukam, bude stacit Data unlimited maximalne.EDGE se asi nevyplati, ikdyz jeho realna rychlost? Hm uvidi se.Zatim nejsou moc zkusenosti.
    O hrach vubec neuvazuji, mozna jen okrajove neco maleho.
    Jeste bych mel dotaz ohledne zobrazeni klasickych HTML stranek jak jsem zvykly.Nikde ten pristroj nemaji an osahani, takze se nemohu podivat. Muze mi nekdo popsat nevyhody a omezeni, ktera na 410 vznikaji? Popripade mi zaslat screenshot nejakych zakladnich stranek na mejla abych videl.
    Predem dekuji za odpoved.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od TOMBY
    EDGE se asi nevyplati, ikdyz jeho realna rychlost? Hm uvidi se.Zatim nejsou moc zkusenosti.
    ... v pripade t-mobilu je EDGE zatim zdarma (pak t-mobile "slibuje" priplatek za rychlost, no uvidime). EDGE pouzivam a zatim jsem celkem spokojen. V Brne jsem problemy s pripojenim nikdy nemel. Rychlost pripojeni se ruzni (zadna presna mereni jsem nedelal) - cca 160 kbps.

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Na Czechcomputeru se v diskuzi pod Looxem 410 objevila informace o možnosti upgradu na WM 2003SE a prodej tohoto zařízení s tímto OS během jara. Nemá někdo více informací?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

mame. upgrade nebude..
    btw PRODAM loox 410 -ne ze bych s nim byl nespokojeny, ale chci si koupit MDA compact

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

No tak to vypadá, že upgrade opravdu bude. Potvrdil to dovozce FS do ČR. Ale nevypustí je prý dřív, dokud nedoprodají staré.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Drummer
    No tak to vypadá, že upgrade opravdu bude. Potvrdil to dovozce FS do ČR. Ale nevypustí je prý dřív, dokud nedoprodají staré.
    Podivejte http://www.firstloox.org/forums/showthread.php?t=3371

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Šeba
    Citace Původně odesláno od Drummer
    Podivejte http://www.firstloox.org/forums/showthread.php?t=3371
    Díky za info.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Kdybyste měl někdo info o tom, kde se upgrade nechá sehnat (koupit) až se dostane i k nám na trh, dejte porsím vědět, byl bych moc rád A ještě jedna věc, koukal jsem na ten anglický článek, ale anglicky neumim ops: tak se chci zeptat, jestli nevíte, jak to bude s lokalizací, jestli si budu muset pak koupit novou nebo ne. Díky moc

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Chtel bych se zeptat jak dlouho vydrzi pocket loox pri prehravani MP3... Potom jak dlouho vydrzi kdyz budu neustale online na ICQ pres Bluetooth (treba v lete u vody ;-) )

Potom by me zajimalo, jestli je mozne V Pocket Wordu formatovat pismo, a vkladat obrazky.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

caute!
    Idem si kupit toto PDA a potreboval by som vediet aku velku kapacitu PK SD zvladne. Planujem 2GB pojde?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Mělo by, ale těžko 100% říci. Někomu třeba 2GB nešla na MDAC.

zoolmann_ce4you
    Guest

Ahoj lidi, kde seženu náhradní stylu s slušnou cenu?

waekri_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od PavelR.
    Citace Původně odesláno od jm
    Dobrý den mám jen malý dotaz. Jak je to s připojením usb flash disku k pda(Pocket LOOX řady 420). Bude možno s tímto hardwarem pracovat, nebo přeceňuji možnosti pda.
    ... že PocketLOOX 420 neumí pracovat v režimu USB host - tj. jiné USB zařízení vystupující jako USB client k němu nepřipojíte. Tuto fci má např. Acer n30 ...

PavelR.
    Je to sice stupidni dotaz, ale to znamena ze L 420 pres BT klicenku k stolnimu PC nepripojim? Dik

waekri_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Citace Původně odesláno od Fred
    Moc se mi zalíbila 410 - jen to závěrečné srovnání s 420 - skutečně jí chybí Bluetooth? Čekal bych, že to spíš bude Wi-Fi.
    ops: Omlouvam se, chyba na me strane. LOOX 410 samozrejme MA Bluetooth, to co mu chybi, je Wi-Fi.
    Chtel jsem se zeptat - v recenzi jste testoval looxe 420 s puvodni baterii 1100mAh, koupil 2 roky starou mashinku a baterka vydrzi tak max 3h, na netu jsem nasel baterii na 1000mAh za 350kc a Sunnysoft nabizi 1250mAh 600kc - jaky je tedy rozdil ve vydrzi??? Diky

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Fujitsu Siemens Pocket Loox 600 - upgrade os
    Od abit_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-03-2011, 11:25
  2. Fujitsu Siemens Computers uvádí na trh výkonný kapesní počítač Pocket LOOX 710/720
    Od Tiskové zprávy v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 13-09-2004, 11:23
  3. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-06-2004, 08:33