Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Obnova dat z karty po HR

HTY (59)|21.4.2008 20:33
Zdravim. Chci se zeptat: vypl jsem mobil, úplně a po zapnutí mi nešlo se dostat k SMSkám, ani mailům. Nešlo nic psát, ani nic nepřišlo. Tak jsem blb udělal HR. Nevíte někdo, zda lye nyní dostat nějak data z karty? Teda - obnovit je, protože jsou v nečitelným formátu. Měl jsem zaškrtnutý kódování při ukládání na kartu. Nyní je třeba u doc., nebo jpg., prostě všude ještě nějaký numero a tak a na konci menc, např.: HTC.jpg.3asasas123.menc Pokud někdo bude znát řešení, budu nesmírně rád! Předem díky.
mi38k (205)|22.4.2008 12:15
A není to šifrované právě proto, aby se do toho nikdo nedostal?:)
DD_ (331)|22.4.2008 14:02
No a co nainstalovat ten soft kterym jsi to zalohoval a pomoci nej to z te zalohy zase obnovit ?
Pokud sifrujes zalohy tak se to dela na zaklade nejakeho hesla vetsinou ktere to potrebuje aby ho to mohlo zase rozbalit.
HTY (59)|22.4.2008 17:21
Vím, že je to proto, ale je to na jednom zařízení a myslel jsem, že to pak normálně pojede. Bohužel.
Nainstaloval jsem ten samej soft na zálohu, ze stejnýho CD, jako dřív, ale tu šifrovanou zálohu už to prostě nepobere. Bych potřeboval vytáhnout jen vše v Office, ale asi s tím nic už nenadělám.:(
Haldo (138)|7.5.2008 09:25
Mna by teda zaujimalo co presne odzalohovat aby som sa potom k sifrovanym datam dostal. Teda pri pouziti toho sifrovania co je v systeme.