Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X500+ a dopojování VPN

tino_01 (37)|19.4.2008 21:44
zdravím,

mám problém s VPN. Pravidelně po 5min a 15s se mi odpojuje VPN s hláškou "Reason 422". Na netu jsem surfoval a nenašel nic použitelného.

Když jsem připojen přes bluetooth dial-up, tak se odpojuje už po 4:35.

Mám WCE 6.1 (5.2.19199), je to ta uvařená romka (ramka?) co je ke stažení tady na netu. Modem jede přes COM11, je odškrtlé HW řízení toku, řízení chyb modemem i komprese modemem. Rychlost je na 57.6kb
tino_01 (37)|20.4.2008 21:27
takže kompem to není... jedu už 3h připojený přes N6230i. Ale zdá se mi že s nokií se to vleče jako šnek, že je eten rychlejší...

jestli se nemýlím, tak by to odpojování mohlo mít něco dočinění s power managementem etena, ale v baterce jsem to nenašel a konfigurace wifi mi nejde rozjet.

Partně budu muset nainstalit nějaký origo SW od etenů. Ale co?
Xipas (8)|25.4.2008 17:20
Ahoj, mám podobný problém. Koupil jsem si X650 a když se připojím přes bluetooth k notebooku, tak to asi těch 5 minut jede a nakonec to spadne. Dělá mi to i při připojení přes kabel. Internet v PDA přes ten jejich Explorer běží furt. Když jsem měl HTC Cruise, tak vše běhalo dobře, tudíš to nastavení PC asi nebude, takže jedině E-ten, nebo T-Mobile. Jeden z nich bude dělat problém. Ale myslím si že asi E-Ten. :-( Nemá někdo nějakou radu jak na to?
tino_01 (37)|27.4.2008 20:45
určitě je to etenem...

nemáte někdo prosím cab na BT modul? Snad by stačil reinstal BT a ne celého zařízení...

díky
Xipas (8)|27.4.2008 21:14
Tak jsem vyloučil T-Mobile a PC. Zbyl mi jen ETen. Zdá se mi že celá ta romka je nějaká divná. několikrát jsem to Hardresetoval a žádná změna. Furt to nejde. :-( Pěknej stroj, není oproti Cruisovi pomalejší, ale ta Romka je hrozná. :-( Doufám, že HTC Diamond bude i v ČR a ve výbavě jak se píše. Asi to hned vyměním jak to půjde.