Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: MDA neprijima hovory ani sms

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Posledni dobou se mi stava, ze mi MDA I obcas neprijima hovory ani sms. Nikdo se mi nemuze dovolat a rovnou mu to skoci do hlas. schranky bez vyzvaneni. SMS se odesilateli tvari jako nedorucene a doruci se az po restartu meho zarizeni. Dokud nerestartuji, tak se MDA tvari jako ze ma signal, ale dovolat se na nej nelze. Poradite nekdo, prosim? Co bych mel udelat? Zrovna cekame mimco a potrebuju byt stale na prijmu. Nejhorsi je, ze vse vetsinu casu funguje bez potizi, jen nekdy zacne takhle blbnout...:

Diky vsem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Prosim uved nasledujici udaje:

1. verzi OS
    2. verzi (ROM)
    3. verzi FW radiove casti
    4. stav GPRS kdyz se to deje
    5. co jsi se zarizenim delal nez to zacalo "blbnout" (napr. upgrade OS apod.)

Pak snad na neco prijdeme.

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

1. PocketPC 2002
    2. 3.14.02 ENG
    3. T310
    4. neni vytoceno
    5. zadny upgrade, mam stale puvodni T-Mobile verzi PPC2002 s dodavanou ceskou lokalizaci. Krome ICQ zadny jsem jiny sitovy software neinstaloval.

Drive jsem si podobnych potizi nevsiml, az ted. Vadi mi, ze se signal tvari v celou dobu pohode.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hm zvlastni. A zkousel jsi to nekdy vyresit tvrdym resetem? A jak to dopadlo?

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Tvrdy reset jsem aplikoval nechte asi pred dvema mesici. Pak jsem obnovil vse ze zalohy. Mohl by byt problem i v tom?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Bylo by mozne provest uplnou zalohu, pak tvrdy reset a chvili to zkouset...?

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Asi jo, uz mi to napadlo a nejspis to tak i skonci. Btw, pres znamyho v SunnySoftu jsem dostal tuhle odpoved:
    Zahodit a koupit něco jinýho ). Jestli je to MDA I, tak tam se to stávalo. Musí se buď do T-mobile nebo do Eurotelu a nebo zkusit zavolat do GSMobile - ty to opravujou, tak třeba poraděj.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od Radius
    Btw, pres znamyho v SunnySoftu jsem dostal tuhle odpoved:
    Zahodit a koupit něco jinýho )
    ano, to je oblibena odpoved panu ze SunnySoftu

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Radius
    Posledni dobou se mi stava, ze mi MDA I obcas neprijima hovory ani sms. Nikdo se mi nemuze dovolat a rovnou mu to skoci do hlas. schranky bez vyzvaneni. SMS se odesilateli tvari jako nedorucene a doruci se az po restartu meho zarizeni. Dokud nerestartuji, tak se MDA tvari jako ze ma signal, ale dovolat se na nej nelze. Poradite nekdo, prosim? Co bych mel udelat? Zrovna cekame mimco a potrebuju byt stale na prijmu. Nejhorsi je, ze vse vetsinu casu funguje bez potizi, jen nekdy zacne takhle blbnout...:
    Jak uz jsem psal v nejake jine diskuzi, ja mam zarizeni AnexTek SP-230, melo by se jednat o uplne jine zelezo (ale jiste to nevim), nicmene podobne problemy trapi i me. Obcas se nejaka ta SMSka neodesle hned, ale az za par hodin, obcas se naopak odesle ihned, a po par hodinach pro jistotu jeste jednou, jednou se behem brouzdani pres GPRS pritelkyne dovola, podruhe ne... Neporadim, jen konstatuji....: :no:

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Tak jsem vcera vecer to MDAcko komplet resetoval , obnovil kontakty a schuzky z flash pameti a nainstaloval *nezbytny* software. Doufam, ze to pomuze a jestli nezapomenu , tak sem dam za nejaky ten den vedet, jestli se situace zlepsila.

Podobná témata

1. Problemy s hovory
    Od Martiosso v sekci Touch HD
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-02-2009, 18:44
  2. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 28-12-2007, 16:40
  3. hovory
    Od grog_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-08-2007, 14:02