Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM5 zaloha zprav jinak nez synchronizaci

Takayuki (19)|18.4.2008 17:14
zdravim,
mam par problemu zacalo to tim ze mi na os wm5 mda: i-mate jama naskocila chyba 120,rozhodl jsem se udelat hard restart,jenze bych docela dost nerad prisel o zpravy,synchronizovat mi to uz nejde ale s tim si casem poradim,ted bych potreboval to,jestli nekdo nevi kde napr v systemu ci kdekoliv se daji najit a jestli je mozne si je nakopirovat na kartu,provest h. reboot a potom je nahrat, lide,poradte prosim:)
Zdenek Malinsky (9781)|18.4.2008 22:47
Naskocila chyba 120 je informace typu - na Sahare je pisek, v mori voda. Slana. V noci je tma a pod. :sarcastic: Co trosku podrobneji popsat kdy se to stane, co krome 120 to napise....

Zkus nainstalovat nejaky backup manazer (nejsi tu novacek,tak si urcite vyhledas) zazalohuj a pak udelej teprve HR, ale patrne se po obnove zazalohovana chyba vrati a bude treba po hr cista instalace.
Takayuki (19)|19.4.2008 11:45
ta chyba je ze 1.kdyz bych chtel normalne odinstalovat nejaky soft dam start-nastaveni-system-odebrat programy,problem je v tom ze vsechny co tam byly nainstalovany zmizeli,ale v pristroji jsou.2.nelze nainstalovat jedina vec3.po spusteni mda mi jak jsem psal naskoci okno s nazvem error chybab120 a dale naskoci nove okno opet nazev error, kde je vypsany text, vypada to jako z registru...ono kdyz nejde nic instalovat je to tezke a o zpravy bych opravdu nerad prisel...
Takayuki (19)|19.4.2008 17:40
tak jsem na to prisel nasel jsem program ktery udelal zalohu na kar u a potom obnovil;)
PhSnake (872)|19.4.2008 18:15
off topic: mam rad jamy, jarky a pod. vylepsenia ciest, ale pokial viem imate JAMA neexistuje ibaze je to imate JAM.
Inac ak si nasiel taku app podel sa s ostatnymi. pokial viem mal by to vediet PIMBackup(fredware) alebo kopec platenych appz napr. Sprite,Sunnysoft bkup, SPB...

OPRAVA: ospravedlnujem sa imate JAMA existuje. Nevedel som, uz viem
Takayuki (19)|20.4.2008 12:53
jj je to on,PimBackup,jinak muzu rict ze po HR to zatim slape perfektne zprovoznil jsem i vitonavigator pro gps:) a funguje mi uz i synchronizace,co vic si prat leda jeste sehnat k tomuto mda baterku, takze tak jako tak vsem dekuju:D
Takayuki (19)|20.4.2008 12:54
jinak mda s nazvem I-mate JAMA existuje mam to napsane i na mda a jinak kdyz to napisete do googlu,uvidite,aspon doufam...;)