Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Vypnutí podsvícení tlačítek

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Zdravím, koupil jsme si CRUISEra a narazil jsem na takový problém. Rád si večer před spaním čtu nějakou tu knížku, ale hrozně mě vadí, že při každém "otočení stránky" se mi do očí rozzáří tlačítka, zvláště bílá dioda uvnitř otočného prstence. Nedá se podsvícení tlačítek nějak vypnout? Ať už nějakým progtámkem, či jinak?
    Odpovídat lze po přihlášení

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

No nevim co pouzivas za ctecku, ale ja mam MobiPocket a tam je moznost otacet stranky klepnutim na display, coz nezpusobi rozsviceni tlacitek.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Já používám Haali Reader 2 a taky to jde, ale musím mít v ruce stylus, což mi přijde dost neprakrické , jinak se dotýkám moc veliku plochou (asi) a místo abych otočil stránku tak označím část textu a pak mi stejně nazbývá než se spolehnout na tlačítka :-(

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No ja to resim tak ze mam palec nad tim prstnencem takze si s nim stinim. MobiPocket ma nastaveni co se ma dit po klepnuti na displej. Ja si to vsechno vypnul. Oznacovani me rozcilovalo a otaceni stranek mi taky nevyhovuje, protoze sem si na to obcas klepnul a odroloval nekam do haje.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

v isile sa da myslim nastavit autoscroll(rychlost si nastavis hned ako zacnes citat) a potom uz len drzis cruisa pred ocami.... Ja na ebooks pouzivam len to. Kedysi som pouzival aj repligo, ale presedlal som na isilo.

Podobná témata

1. Podsvícení tlačítek MDA Compact III
    Od sestejden v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-08-2007, 08:31
  2. Podsvícení tlačítek
    Od Pavel357 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 01-07-2007, 18:29
  3. Trvalé vypnutí podstvětlení HW tlačítek n5xx
    Od INC_64 v sekci Fujitsu Siemens Computers