Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkcni MDA VARIO (HTC WIZARD), pomoooc!!!!

djvanila (41)|13.4.2008 10:17
Nepovedl se mi flash ROM. (Asi v pulce se mi kouslo)... Nahodil sem originalni ROM od TMCZ (RUU_Prodigy_1060203_104_11210_TMOCZ_CSY_Ship) vse bylo OK.
Tak jsem chtel zkusit flash znovu a znovu se stalo to same.Postupoval jsem stejnym zbusobem.Ale stalo se, ze po uspesnym dokonceni nabehla jen obrazovka s udaji o verzi OS (atd) a dal nic. Tak jsem zkousel HARD RESET a tam mi to vyhodilo chybu: FORMAT FAILED. Nevi nekdo co stim???
osch (1330)|13.4.2008 10:26
Téma o flashování Wizarda si na tomto fóru nenašel? Že musíš zakládat hned téma nové? :evil:
djvanila (41)|13.4.2008 10:41
nasel...Ale bohuzel nic o teto chybe. Zasles mi pls link? Hodne mi to pomuze
osch (1330)|13.4.2008 10:52
Nejde o to tam tu chybu najit, ale zeptat se lidí, kteří se tím zabývají, protože oni jsou v tomto určitě odborníci a rádi pomůžou.
Dále pak jde také o to, aby na tomto fóru nebylo přehršel neustále se opakujících témat a z toho plynoucí nepřehlednost. A pak to nemůže nikdo najít.
djvanila (41)|13.4.2008 11:07
Prosim pomuzes mi? nemohu to nikde najit. Za to zalozeni NT, se omlouvam...
sejra (115)|13.4.2008 14:01
Tak tohle si neodpustim.
Promin, ze ti neporadim, wizarda nemam, zkus napsat na xda-developers forum. Je tam vetsi komunita a sekce flashing primo u wizarda.

A ted. Pred casem jsem tu psal do nejakeho threadu, ze vzdy prijde moderator a utrousi nejakou poznamku, nebo rovnou tema zamkne.
A jak je to ted? Prisel moderator, sprdnul tady nekoho za zakladani noveho threadu, kdyz dotycny zakladatel nenasel to co hledal v jiz vytvorenych threadech. A misto aby hodil nejaky link (treba kde se to tu resi, ze??? :evil: :mad: ), doda velmi neurcitou adresu, ktera ho presmeruje na zacatek hledani. Pes jitrnicku sezral... ach jo

edit by matrad: nevedel jsem, ze musiim radit kde se co resii... Ja to tedy nedelam a ponizene se omlouvaaaaaam!
matrad (267)|13.4.2008 15:13
No prinejmensim se takhle nazev vlakna nepise, kde to konci "pomooc atd." tady asi nekdo necetl pravidla pro diskutujici ze? Tak trosku s kolegou souhlasim... Ja bych vlakno take okamzite nezakladal, ale to je vec jinaa. Pak ti kteri remcaji ze remcame kvuli zalozeni vlakna pro zmenu nemuzou asi pochopit, ze zde sou i ti kteri to nechapou stejne jako my moderatori a upozornuji na tuto zkutecnost a na neprehlednost si stezuji... A kdo je nakonec ten spatny?? no jasne ze moderator, to on za vsechno muze, protoze se to snazi udrzet v nejakych mezich..

k Problemu:
ani ne za dve minuty hledani jsem si prinejmensim vytipoval cloveka, kteremu bych napsal soukromou zpravu a tiim je "ElSoft" tenhle clovek by ti mohl urcite pomoci.
osch (1330)|13.4.2008 17:25
Tak se musím opravdu velmi poníženě omluvit uživateli djvanila za to, že jsem si neudělal o trošku více času a nenašel jsem za něj tu správnou diskuzi na kterou bych ho milerád nasměroval.
Taky se musím omluvit uživateli sejra, že jsem djvanilu odkázal k hledání.

A teď tedy co jsem našel:
Sem bych svůj dotaz směroval hned na začátku.
Dále pak o problémech při flashovani Varia/Wizarda tady, tady, tady i tady. Všude z těchto témat si se mohl zeptat. A proto si stojím za tím, že založit téma nové bylo zbytečné.

Doufám, že jsem ti ušetřil trošku času.

to matrad: zamkni to tu pls.
matrad (267)|13.4.2008 21:54
Hotovo...
Doufam ze jsou vsichni spokojeni ;)