Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

S2U2 - Slide2unlock - aplikace na zamykání PPC

carlos_ce4you (10)|4.3.2009 20:24
Jo,povedlo se,díky za radu:yes: :D
lo1kat (4)|10.3.2009 14:45
nevite někdo jestli se dá odstranit od posuvníku ten nápis.. (odemknout-přesun)?

odpovím si sám.--smazat ten text v dokumentu lang.
milos797 (259)|19.3.2009 21:28
Mám otázku - dá sa nejako spraviť, aby mi keď mám odomknuté PDA nenaskakovalo to rozhranie na prijatie hovorov S2U2? Teda keď je zariadenie zamknute, vyhovuje mi Slide na prijatie hovorov - pre to to mam nainštalované. Ale keď mám PDA odomknuté tak by som prijal štandardné zobrazenie na prijatie hovoru. Ďakujem za radu

Inak k tej predchádzajúcej otázke - myslím že to pôjde, stačí prepísať v súbore lang.ini to, čo chceš zmeniť.
voda2 (112)|7.4.2009 08:06
VYMAZAT
yepe_ce4you (0)|8.5.2009 19:01
asi jsem slepý, ale nikde jsem nenešel odkaz na stažení "češtiny", prosím poraďte, předem díky
lo1kat (4)|10.5.2009 19:00
maš to rovnou tu http://www.ac-s2.com/. dole maš napsano -- download the Language Pack. tak to je ono.
voda2 (112)|11.5.2009 14:09
Ak zablokujem rucne klavesnicu, potom sa mi spust S2U2 a pouzijem odblokovanie S2U2 tak mi zostane este stale zablokovana klavesnica, je mozne aby mi ju system automaticky odblokoval?
Taktiez mam problem so zobrazenim pocasia v S2U2. Skusal som nastavit pocasie v properties subore pri S2U2 (TF3D) ale pocasie sa aj tak nezobrazi. Ma niekto skusenosti so zobrazenim pocasia v S2U2 na Touch Pro ?
Slamka_ce4you (79)|13.5.2009 08:51
[quote=gooorila]Googlil jsem a hledal ve fóru, ale nemohu najít řešení pro používání S2U2 společně s navigací v telefonu, což mi připadá divné, protože buď je to nějaká blbost, kterou jsem přehlédl, nebo nikdo nemá tuto kombinaci.

Při spuštění navigace mi S2U2 prostě telefon zamkne a nemohu s ní pracovat. Zkoušel jsem ji nainstalovat znovu, koukal i na nastavení, ale nepřišel jsem na to, že by to něco řešilo. Jak to řešíte vy? [/quote]
Tiež ma to štvalo, ale zistil som čím to je. :)
Stačí si vypnúť automatické spustenie S2U2 pri vypnutí podsvietenia, t.j. sa spustí len keď sa PDA dá do stand-by režimu (keď úplne vypne displej). V podstate toto nastavenie je pre mňa cieľom - aby sa zamkol displej pri náhodných stlačeniach vo vrecku a nie keď ho chvíľu nechám ležať na stole a zhasne podsvietenie..
voda2 (112)|15.5.2009 14:52
Vyskusal som aj ja tvoje nastavenie, ze som vypol spustanie S2U2 pri vypnuti podsvietenia. Ale ked sa uplne vypne PDA tak sa mi teraz vobec S2U2 nespusti. Resp ako nastavit aby sa mi spustilo S2U2 len ked vypnem PDA tlacidlo na vypnutie obrazovky alebo po uplnynuti casu ked sa ma dat do standby rezimu ?

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin

Tak som na to prisiel - treba mat zaskrtnutu volbu automatickeho spustania
cyro3_ce4you (0)|1.7.2009 19:30
Caute chalani prosim o pomoc.
Mam "S2U2 2,01 by A_C" a pda Asus p552w. Mam nastavene ze ako prejde do standby tak sa zamkne. Ked ho zobudim cervenym sluchatkom zapne sa displej vidim hodiny vsetko je ok. ALE ked stlacim zelene sluchatko hodi sa mi historia poslednych volanych presne ako keby vobec nebol zablokovany. To iste robi aj ked stlacim druhe kontextove tlacitko tzv. rychle menu Asus Today. Takze vlastne tlacitka nie su vobec blokovane len displej ked sa nahodou zobudi.
Hladal som nastaveniach no bezvysledne. Stiahol som aj cestinu a tiez bez vysledku neveim to nejak spojazdnit.... Neviete mi niekto pomoct?

Dakujem aj za precitanie :disgusted:
Cabas_ce4you (23)|8.10.2009 20:13
Dá se nějak posunout ta posunovací lišta směrem nahoru ?
Hodilo by se mě to někde uprostřed nebo klidně i nahoře displeje.
Na spodu je to pro mě docela nešikovné.
xRoman_ce4you (218)|26.10.2009 13:54
Zdravím ...

Nainstaloval jsem verzi 2.04, při přehrávání audia v HTC HD pomocí přehrávače HTC Senze se po aktivaci S2U2 vypne i přehrávání. S2U2 používám proto, aby se mi nevytáčely a nespouštěli aplikace. Takže bych uvítal možnost mít zamklý telefon a aby fungoval přehrávač. Má někdo typ?
AlešD (114)|26.10.2009 16:42
Korektně funguje S2P
xRoman_ce4you (218)|29.10.2009 21:09
Zdravím ...

Tak státní svátek jsem prožil s S2U2 .... Ne, že bych si neuměl představit lepší zábavu, ale jsem spokojen s výsledkem. K dokonalosti mi chybí posunout jedno oznamovací okno cca o 1 cm níže. No a to je ten dotaz zde. Bohužel, mi nefunguje S2U2Customizer na WM6.5 + HTC Senze. Tak ani nevím, jestli náhodou toto neumí, ale sekne se a spadne. Zkoušel jsem nějak přijít na to, jestli se nedají parametry zobrazení pozice někde editovat, ale takový soubor jsem v adresáři nenašel. Jestli někdo ví, jak to oznamovací okno posunout níže - budu rád za nápovědu ...

Obrázek jedna - zprovozněno zobrazení počasí na pozadí - aktualizace 4x denně

Obrázek dvě - při zapnutí nabíjení změna pozadí na baterii s animací nabíjení

Obrázek tři - odemykání telefonu

Obrázek čtyři - zmiňované okno, které se snažím posunout níže
00334529_screen1_lfTq.jpg 00334529_screen2_rmx.jpg 00334529_screen3_jdRo.jpg 00334529_screen4_mhUs.jpg
choze_ce4you (104)|9.11.2009 12:47
Ahojte,
mám dotaz ohledně současného běhu SU2U a S2P. Mám oba programy v posledních verzích, samostatně fungují bez problému, ale jakmile běží S2P a vypne se PDA (ať už samo nebo tlačítkem Power), při opětovném zapnutí zařízení skrze Power tlačítko dochází k vypínání PDA. Abych to zjednodušil:

"Mám spuštěné S2P -> PDA vypnu (nebo se vypne samo) -> chci ho znova zapnout tlačítkem Power -> naskočí obrazovka S2U2 a hned se zase PDA vypne"

Musím tak několikrát zmáčknout Power a čekat, až se S2U2 "chytne" a zůstane.

Tyto problémy jsou na WM 6.1, XDA Orbit (zkoušeno se stejnými výsledky i na čistém systému - po HR).
Díky předem za rady.

Choze
xRoman_ce4you (218)|9.11.2009 12:55
Ve verzi 2.10 jsou chybky - vrátil jsem zpět k verzi 2.04 a je po problémech ...
choze_ce4you (104)|9.11.2009 12:57
Problém je, že to dělala i předchozí verze - čekal jsem na novou (2.1), včera ji stáhl a nic... :o(

Choze
Jerry Salcer (197)|9.11.2009 17:21
Tak další zkušenost s novou verzí. Na HD při navigaci TTom nelze přijmout hovor. Dělá to zásadně od nové verze S2U2. Z 5-ti hovorů jsem přijal jeden. Dříve se mi to nikdy nestalo. Další veě, stane se, že při příchozím hovoru nelze šoupnout pro přijetí, je to seknutý. To se stane tak 1x za 6 hovorů. Vracím se ke starší verzi.
paracentesis (10)|18.12.2009 16:28
Uz nekolik verzi resim jeden pro mne neprijemny problem. Mam nastavenou automatickou rotaci grafiky pozadi na 30 minut. Ve slozce mam cca 40 obrazku, ktere se mi spravne meni nekolik hodin. Potom uz vidim jen cernou obrazovku s posuvnikem zamku a spravna rotace fotek se obnovi az po navstiveni S2US Settings. Neni potreba nic menit, jen spustit nastaveni a zase odejit. Nesetkal se nekdo s podobnym problemem?
Momentalne pouzivam S2U2 v. 2.21, pristroj HTC HD a ROM Dutty v3.9.
tiepek (2)|18.12.2009 19:56
Ahoj.ky s tímto problémem sem se taky už párkrát setkal bohužel mno ... :( na tomto prográmku právě miluju tu změnu tapety ... :) ...
mám samsung omnia ... a už jsem na tuto aplikaci slyšel mnoho krytiky ... nevím jak vám ale mě se často sekne telefon ... a s ostatníma aplikacema není zrovna kompaktibilní ... třeba G-alarm nefunguje a další ... vám to všem fachá bez problémů ... ?
fandap (57)|26.12.2009 08:19
to xroman:
jak se ti tam prosím tě podařilo dostat tam tu velkou ikonu počasí? mně se pořád drží skrčená vlevo dole, v nastavení jsem to nenašel. mám staženou poslední verzi 2.21-VGA (Xperia X1). stejně i ten skin hodin TouchFlo dle tvých obrázků se mi nedaří docílit. Díky za rady.
AlienSmidy (109)|12.5.2010 00:09
Zdravím,

Potřeboval bych poradit. Mám nainstalovanej SU2U a SBSH WeatherPanel a ikonka se mi zobrazuje ze skinu Tiny je mamá a ošklivá :-).
Nevedel by nekdo jak zaridit aby se ukazovala ikonka z palety VGA treba? Nebo případně nějaká jiná paleta ikonek?
Děkuji.
Baldion_ce4you (0)|26.5.2010 12:41
Dobrý den,
potřeboval bych radu. S2U2 mám na Kaiseru TYTN II a funguje všechno, kromě přijímání hovoru. Zobrazí se správně příchozí hovor a dole posuvník pro přijetí, nejde s ním ale pohnout. Takže hovor nepřijmu. Reaguje pouze červené tlačítko telefonu na odmítnutí hovoru. Poradíte někdo?
Děkuji
Matt_CZE (62)|13.8.2010 14:31
Zdravím, dá se něják nastavit, aby se telefon po hovoru nezamknul? docela mne to štve... Kdžy mi napříkald někdo zavolá tak se telefon probudí, já přijmu hovor, pokecám si a když ho ukončím a někdo mi volá například z čísla, které nemám uložený, tak se nabídne možnost, zda chci číslo uložit atd... Telefon se v tu chvíli však zamkne a po odemknutí tam tahle tabulka není :( Byl bych rád za každou radu, už sem kvuli toho opustil klasické "zamykátko" od win 6.5...
Což mi připomíná, že když sem si zvolil aby nahradil S2U2 to zamykátko tak sem čeakl, že bude reágovat na dlouhé podržení tlačítka pro ukončení hovorů, tak jak jsem to měl doposud a taky nic :(
Díky za Vaše odpovědi!
Phil_ce4you (165)|27.9.2010 23:50
[quote=voda2] Tak som na to prisiel - treba mat zaskrtnutu volbu automatickeho spustania [/quote]

CO máš konkrétně na mysli?