Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6 - jak vybrat prijemce SMS postupnym psanim

noiser_ce4you (245)|2.4.2008 09:34
Zdravim vsechny, hledal jsem a nenasel, takze mam dotaz - funguje Vam nekomu vybrani prijemce sms postupnym psanim (kliknu do policka "komu" a zacnu psat jmeno)? U MDAC/Vario mi normalne naskakovali jmena vyhovujici od zacatku zadanym pismenum, tady mi ale naskoci jen treba dve/tri a po tretim znaku to automaticky nejake vybere a to i presto, ze jich napr. vyhovuje zadanemu retezci stale jeste 10.
DD_ (331)|2.4.2008 10:25
No mi to funguje tak nejak zvlastne, ze napisu treba 2,3,4 pismena a pak pomoci tlacitka nahoru/dolu si vybiram mezi lidma ktere vyhovuji zadanym pismenum. Bohuzel kdyz je tech lidi hodne tak proste listuju jen mezi nejakou casti tohoto seznamu nevim proc. Treba kdyz dam Ma tak vyhovovat by melo vice jmen nez mezi kteryma jde listovat, treba vubec mi nenabizi lidi kteri maji dalsi pismeno i .. kdyz napisu pak to i jako treti tak je to zacne nabizet.
noiser_ce4you (245)|2.4.2008 10:31
To je zvlastni, ja fakt napisu dve, tri pismena a uz tam mam vybrane jmeno prijemce bez jakychkoliv moznosti :(
Saman_ce4you (1451)|2.4.2008 10:55
Kdyz das "Menu"->"Add Recipients", tak tam muzes psat jak chces, nebo ne?
sikula05 (272)|2.4.2008 11:04
Díky za inspiraci...nikdy jsem takto příjemce nezadával, ale u mě to funguje takto: po třetím písmenu mě naběhne seznam možností /jak ve jménu, tak i v příjmení/ a pak postupně s přidanými písmeny další možnosti odpadají.
noiser_ce4you (245)|2.4.2008 11:14
Saman: No, to muzes, staci i tapnout na nazev "Komu:" a nabidne ti to seznam, ale mne se jedna prave o to rychle zadavani postupnym psanim, je to maximalne komfortni zpusob - kterej mi ale nejede :( Vam, komu to jde, mate nainstalovanou cestinu? Mate jmena s diakritikou nebo bez? Diky.
ElSoft (1244)|2.4.2008 11:59
jednou(před lety) jsem si toho také všimnul u WM2003 a bylo to češtinou, od té doby nesmí do zařízení :yes: