Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Přenos oblíbenýh z Tomtom 5.21 na Tomtom 6

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Zdravím, mám dotaz. Dostal jsem se k upgradu na verzi 6 až nyní a nerad bych přišel o místa která mám uložená ve verzi původní. Jdou nějak přesunout oblíbené resp. GPS pozice těch míst z verze 5 na verzi 6?Předem díky za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Tak oblíbení nejsou v programu, ale v mapě. Pro přenos z jedné mapy do nové stačí zkopírovat soubor MapSettings.cfg, tam to všechno je, včetně Domova atd.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od strojvudce
    Tak oblíbení nejsou v programu, ale v mapě. Pro přenos z jedné mapy do nové stačí zkopírovat soubor MapSettings.cfg, tam to všechno je, včetně Domova atd.
    Pokud měníš jenom mapu u stejné verze TomToma tak jo, ale při změně verze programu z 5 na 6 to tak jednoduché není (cfg soubory nejsou kompatibilní).
    Řešení je třebas následující:
    Pomoci programku poiedit (zadej do okenka hledat) ze stare mapy ze souboru *.cfg muzes vytahat vlastni oblibene a vytvorit z nich soubor *.ov2, ktery po preneseni do nove mapy v novem programu otevres jako dalsi body zajmu a muzes je z techto bodu zajmu zase pridat do oblibenych.

Podobná témata

1. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 22:05
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-03-2006, 21:15
  3. TomTom 5.0, FSP 718, BT339, TomTom nenajde GPS
    Od gorgon_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-01-2006, 09:27