Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT párování XP/WM6.1

Cesťák_VB (14)|30.3.2008 12:22
Ahojte. Umíte poradit?
Dnes jsem nainstaloval WM6.1 (TNT.19199 Series V.2 PRO) Velká spokojenost ale nedaří se mi BT spárování s Notebockem (XP home). Zařízení se vzájemně vidí, ale PPC mi hlásí Your device did not connect, connection failed or the pascode is incorrect. Přitom s BT sluchátkem mi tato procedura proběhne normálně. Zkusil jsem na PC i vypnout firewall ale beze změny. Těsně před instalací (TNT.19199 Series V.2 PRO) jsem instaloval ruu_prodigy_226102_22610105_022511_tmous_wwe_ship a tam mi spárování proběhlo napoprvé OK. Mám G3 VARIO (Tmobile).
Předem díky za pomoc.
Cesťák_VB (14)|30.3.2008 12:29
Ještě přídavek:
Zajímavé je, že PC hlásí spárováno a nabízí UNPAIR. Indikace spárování zmizí až po uložení připojení v PPC.
Jinak USB připojení funguje a AS mám 4.5.
Martin Ráž Hoch (1832)|30.3.2008 13:10
Hrál jsem si s tímhle zrovna včera a narazil na přesně na tuto věc... pokud jsem totiž inicializoval párování z MDA, tak se mi většinou nepodařilo zadat rychle heslo i na straně PC a výsledek byl přesně jak popisuješ - špatné heslo při párování, ač jsem měl správné. Nakonec mi pomohla inicializace párování směrem od notebooku a dokonce se mi správně ukázali u zařízení i COM porty atp. Teď vše chodí jak má... nevím jestli to má nějaký vliv, ale mě se zdálo, že to pomohlo...
Cesťák_VB (14)|30.3.2008 16:51
No já mohu párovat pouze z notebocku. Pokud cokoliv páruji z jiného zařízení, notebock to odmítne. Prý to tak některý notebocky mají. Nerozumím, nepřepínám, neřeším a páruji jen z notebocku.
Zajímavé je, že notebock bere párování jako spárováno, ale PPC to odmítne. Až teprve po uzavření okna připojení v PPC notebock pozná, že spárováno není.
Přitom, jak popisuješ notebock mi ihned nabídne správný port, active sync apod.
Jsem z toho lama.
Martin Ráž Hoch (1832)|30.3.2008 18:37
Jó, BT je správná magie:)... sám tomu taky zas až tak nerozumím... :(
Cesťák_VB (14)|30.3.2008 20:47
Tak se mi v PC podařilo nastavit Not Required v Secure Connection. Z PPC provedu partnerství bez kodu a okamžitě zahlásí: Spárováno! PC však spárování neindikuje a v PPC nedostanu v partneships nabídku na připojení prostřednictvím ActiveSync a to ani po resetu. Vždy, když PPC vyhledává služby PC indikuje spojení, ale po skončení vyhledávání indikace zmizí.
Zkusím to tam nainstalovat krumpáčem.
Cesťák_VB (14)|4.4.2008 08:12
Zkusil jsem to i na jiném PC a stejný problém. Asi to bude ve WM6,1. Umí někdo poradit?