Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Externi zdroj

SWalker
    Guest

Cau! Mam Acer N50, a stve me vydrz baterie.... Hledal jsem co s tim nez kupovat originalni baterii a natrefil jsem na tuhle vecicku:

http://www.mp3hifi.cz/product_info.php?cPath=23_37&products_id=361

Co si o ni myslite? Podle udaju ma 2x vyssi kapacitu nez baterie.. Jinak jeste nemam kolebku, jen synchro USB kabel myslite ze by to slo nabijet i pres nej? DIky
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Máš špatnej odkaz, oprav ho, nebo případně alespoň napiš název toho výrobku.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Osobne som za lacnejsie riesenia. Skocil som do obchodu, kupil drot s miniUSB, skatulku na 4 tuskove baterky, 4 tuskove baterky (2500 MAh), a nabijacku (mal som len na dve baterky, nechce sa my to o druhej v noci prehadzovat). Komplet, do hromady 1000 skk. Vydrz vyborna, 2X nabije po vrchne sroby, potom na nieakych 60-70%. Vyuzivam to do hory, pod stan, nie vzdy mam cestu cez krcmu, kde by som sa dobil..

SWalker
    Guest

Opravuji odkaz

http://www.mp3hifi.cz/product_info.php?cPath=23_37&products_id=361

jinak vyrobek se jmenuje USB Power Backup, bud 2400 mAh nebo 2600 mAh.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Mám takový pocit že se tady kdysi řešilo, že n50 se z USB nenabíjí (ač se dle diody tváří že ano). Myslím že lepší řešení bude držák 4 AKU, k tomu 4 NIMh a kabel s konektorem (Kabel i s konektorem cca 20Kč, držák 10Kč, a k tomu 4 aku dle libosti). Sám to tak používám již delší dobu k naprosté spokojenosti

SWalker
    Guest

Citace Původně odesláno od Karm
    Mám takový pocit že se tady kdysi řešilo, že n50 se z USB nenabíjí (ač se dle diody tváří že ano). Myslím že lepší řešení bude držák 4 AKU, k tomu 4 NIMh a kabel s konektorem (Kabel i s konektorem cca 20Kč, držák 10Kč, a k tomu 4 aku dle libosti). Sám to tak používám již delší dobu k naprosté spokojenosti
    Takze v elektru si koupim drzak na 4 baterie, k tomu nejake baterie, a jaky kabel s jakym konektorem? Dekuju!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

držák třeba tento
    dělá se v různých mutacích(baterie vedle sebe,..) ale důrazně doporučuju s pájecími očky, ne s konektorem.
    konektor s kabelem tento
    a k tomu jakékoliv NiMh akumulátory(já používám tyto

SWalker
    Guest

Ok. A potom staci jen napajet draty od konektoru na ten drzak? A rozlisuje se nejak +/- nebo je jedno, kam ktery drat dam? Dekuji !

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Jedno to není. Kabel konektoru zakraťte na co nejkratší délku(resp. ne zbytečně dlouhou,originál má tuším metr,já mám zakráceno cca 10cm). Konektor zapájejte tak aby + bylo na středovém kolíku konektoru.

Podobná témata

1. Externi prenosny zdroj na MDA2
    Od sep_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-07-2005, 15:07
  2. Zdroj z ineho PDA
    Od Martin Jansta v sekci Acer
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-05-2005, 15:49
  3. Externí nabíjení a zdroj energie
    Od Honza Cech v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-10-2004, 23:24