Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MortRing - problemy

Jameson_ce4you (51)|18.3.2008 11:54
Zdravim,

pouzivam MortRing na pridelovanie volacich tonov kontaktom a posledne dva tyzdne som z toho na prasky... Robi si to co chce. Najskor konfiguracia: HTC TyTN s WM6 od Kin0kina (1.30b), MortRing verzia 0.993, zvonenia v adresari Rings v Windows\Rings\ dire vo WMA formate.

A teraz co to robi: obcas zvoni, ako ma. Obcas zvoni len defaultnym zvonenim WM6tky. Obcas zvoni defaultnym zvonenim pre skupiny kontaktov, hoci je priradene zvonenie konkretnemu kontaktu... A uz sa mi stalo aj to, ze mi to vsetky nastavenia zresetovalo na default... Vsetko sa meni aj po softresete...

Otazka znie: mate s tym podobne skusenosti? Ak ano, podarilo sa vam to vyriesit? Ak nie, viete odporucit nejaku vhodnu alternativu na pridelovanie volacich tonov osobam, alebo skupinam osob? Vopred diky!
Honza Kulíšek (73)|18.3.2008 17:47
Nezkousel si nejakou starsi verzi toho MortRingu ?
Podle nazvu hadam, ze je autorem ten samy, co pise muj oblibeny MortPlayer - osobne mam s jeho posledni verzi taky par problemu, ktere u predchozi stable verze /to co pouzivam ted je tusim nejaka RC1/ nebyly - autor asi dost laboruje a upravuje.
Co primo autorovo forum ?