Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: ako vypnut HTC Cruiser na noc??

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

asi blba otazka..ale ako sa da vypnut HTC Cruiser nan noc?

nejde mi to jednoduche vypnutie kde sa len zhasne displej...ked mi niekto v noci zavola tak to HTC proste zije...chcem klasicky vypnut zariadenie tak ako ked som mal normalny telefon a na noc som hovypol a nik ma nerusil :
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

stlacis dlhsie power button (cca 3-5sec) vyskoci ti obrazovka ci chces naozaj vypnut, kliknes ano......

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Ovsem potom te ceka minutova nebo delsi startovaci procedura... Je lepsi si na noc v profilu (rucne nebo automaticky) vypnout vyzvaneni a mas klid... Ty 2-3 % baterky, co to pres noc zhltne, za vypinani rozhodne nestoji...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

staci v commmgr vypnut telefonnu cast(pripadne nastavit flight mode)

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

jj..ja to resim na Kaiserovi stejne jako PhSnake tzn. vypinam GSM cast

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Taktez jsem chtel puvodne vypinat GSm, ale nekde testovali, ze to neprinasi vubec zadnou usporu baterie, takze jen vypinam vyzvaneni, teda automaticky v profilu SPB Phone Suite

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Tak to je pěkná blbost.
    Mám z vlastní zkušenosto ověřeno (na starém Qteku 8310 i na HTC Cruisovi), že vypínání GSM části tj. tzv. Phone-off resp. FlightMode (mod V Letadle) přináší podstatnou úsporu energie. Jako příklad:
    GSM aktivní: večer 90% - ráno 82%
    GSM vypnuto: večer 92% - ráno 90%

Ostatně neexistuje snad lepší způsob než právě vypínat GSM + evt. přepnout na Tichý režim. Stále tak totiž můžu zařízení používat (kalendář, hry, hudba, wifi atd.), ale navenek se telefon tváří jako vypnutý a navíc šetří baterku.

I právě proto vznikl můj prográmek DontForget, který pro výše jmenované úkony používám... (verze pro PocketPC bude k dipozici během několika dnů)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

ok super tak staci dat Flight Mode a je to

este mam ale iny problem ktoremu neviem prist na zubok...obcas ked som na skype/MSN alebo pozeram maily..proste netujem...tak sa mi vtedy nevedia ludia dovolat..je to len obcas..na par minut..neviete preco???

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

To hujer:
    Nevim uz na kterem foru to bylo, ale je to opravdu tak, ostatne na mem Cruise ubydou za noc jen 2% se zapnutym GSM, s vypnutym jsem to ani nezkousel, protoze proste neni proc.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

>>Alekss: staci bydlet nekde, kde se prekryvaji BTSky a telefon se bude cas od casu prehlasovat a to na baterce rozhodne poznas. Krome displaye jsou myslim radio moduly temi nejvetsimi zrouty - jeden cas jsem pouzival SP Mpx200 jenom jako takove "radobyPDA", tedy jsem mel vypnoutou telefonni cast (vlozena nefunkcni SIMka) a cetl ebooky a poslouchal muziku. Uz u toho cteni (ktere jinak diky podsviceni displaye zere dost) byl videt narust vydrze a to asi prave diky te vypnute GSM casti.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

Janikk: zalezi na tom ake mas pokrytie, ci ides cez gprs/umts(to sa tu uz rozoberalo par krat aj pri inych PPC).... Ak ides cez wifi tak sa mi to nezda....

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od Alekss
    To hujer:
    Nevim uz na kterem foru to bylo, ale je to opravdu tak, ostatne na mem Cruise ubydou za noc jen 2% se zapnutym GSM, s vypnutym jsem to ani nezkousel, protoze proste neni proc.
    Opravdu záleží a to dost hodně na kvalitě signálu. K mé smůle máme na střeše Vodafone a já mám TDebile a navíc v pěkně blbém místě - v kuchyni jiná BTS a v ložnici zas druhá.
    Věřím, že málokdo má tak kvalitní signál, aby se jeho hledání atd. na baterce neprojevilo. To co jsem psal je prostě u mne pravda - rozdíl je fakt solidní.

A navíc, kdo by chtěl být v noci rušený ... takový závislák nejsem a nerad bych si zadělal na další děcko když mi při tom u postele začne řvát mobil, to fakt ne...

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Asi nesu dříví do lesa, ale jedna zkušenost tu je, používám prográmek Power Schedule, který zapíná a vypíní BT a GSM. Fungoval na starém MDA Compakt a funguje i na mém novém HTC TC. Vláďa. PS: prodloužil jsem život svého mobilu o jeden den za jedno nabití.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Tak je pravda, ze doma asi kvalitni signal mam a BTS urcite neni vic, nebydlim v Praze :-) PDA mam kratce, takze jsem byl zvykly jen vypnout zvuk, jako na mobilu. A nebude zapnuti GSM modulu vetsi zahul pro baterku, jak 8 hodin v podstate odpocinku?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Myslim, ze nebude na skodu si osvojit tento pravidelny "hyginicky" navyk: vecer pred spanim dat cihlu na nabijecku a hodinu pred vstavanim spustit automatickou zalohu PDA zakoncenou soft resetem. Pak clovek muze vyrazit do reality vsedniho zivota vyzbrojen plne nabitou cihlou po SR v kondici.

PDA pouzivam na praci, takze se mi jeste nestalo, ze bych mohl dobijet obden.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Ako vypnúť nabíjanie? (n520)
    Od ondrejandrej v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-02-2009, 13:10
  2. mio a702 nebo cruiser
    Od luciz v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-03-2008, 09:21
  3. Cruiser prenos kontaktu z N70
    Od lokalnet v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-03-2008, 10:21
  4. Cruiser a RDP
    Od zigzag v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-03-2008, 09:29
  5. ako vypnut stahovanie obrazkov?
    Od gejmerqo v sekci Obecné problémy