Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Ozi Development Version 2.02 ovládání

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Ahojky, prosim vas muzete me nekdo navigovat jak mam vypnout hlasku dole vlevo "zaznam trasy prerusen" ? Zaznam trasy jsem vypnul, ale tato hlaska v oranzovem poli se mi stale objevuje, kdyz se posunu z momentalni pozice mapy nekam jinam. A druha otazka trosku navazuje na prvni, kdyz si prohlizim mapu, gps mam zapnute, takze ozi vi kde jsem :-) jak se nejjednoduseji opet dostanu v mape na momentalni pozici aniz bych musel davat pohled na celou mapu tam se nasmerovat na sipecku pozice a kliknout na 100pro zvetseni?
    Dekuji
    P.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Hláška se objeví, když mám připojenou GPS a "hrábnu" do mapy - tzn. posunu se jinam pomocí stylusu. Na systémovém panelu je tlačítko "posouvání mapy" - červená šipka v modrém rámečku, popř červený křížek, je-li vypnuto a tedy dole vlevo svítí hláška. Takže při návratu na aktuální pozici kliknout na tlačítko a mapa se vrítí na pozici ppodle GPS. Vypínání a zapínání GPS nemá vliv..

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Dííky moc :-)
    měl bych jeste jednu otazecku, dokaze oziCe importovat data primo z gps jako body, trasy a tak?
    Pouzivam tez Pathaway a tam tato moznost je a u oziho jsem to nikde nenasel a jestli to tam neni tak to dost postradam:-))))

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Dalsi otazka: Lze v OECe nejak primo zadat konkretni souradnici a nasledne zobrazit na mape? Ted to delam tak, ze si vytvorim waypoint s danou soradnici a teprve pak si onen waypoint necham zobrazit na mape.

Podobná témata

1. Hacking & Development Meeting - Praha 2007
    Od P3T3 v sekci Programování
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-02-2007, 19:56
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-12-2005, 11:23
  3. Mozilla Minimo Under Development For Windows CE
    Od dodox v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-02-2005, 11:42