Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6.1 pro ETEN X500+

Pavlus_ce4you (125)|21.7.2008 15:00
Hmm, hned jsem chytřejší :D
golemik (3)|27.7.2008 19:59
Zdravim vsetkych.

Mozte mi prosim pomoct s problemom upgradu X500+?
Skusal som upgradnut ROM cez SD kartu a po stlaceni Record+Camera+Vypnutie+reset sa mi objavila biela obrazovka a nic viac.
Pomohol uz iba hardware reseret - nabehol povodny system.
Ked pouzijem updatujem cez PC pomocou EUUS.exe, tak odomna USBDLUpdate_Console.exe chce ''Action Key verification"(co to je ???).
Viete mi prosim poradit s tymto?

Dakujem.
Zbyna_ce4you (32)|28.7.2008 13:34
Nazdarek :) Asi po pul roce nebo jak dlouho mam tuhle v9 od kva s win 6.1 jsem se pokusil pouzit bluetooth a narazil jsem. Kdyz mi chce nekdo poslat cokoliv tak mu to pise soubor odmitnut nebo neco tak. Jinak me normalne vidi a ja taky vsechny vidim. Nevi nekdo co kde nastavit nebo jak to spravit? Diky
gorge_No.1_ce4you (191)|31.7.2008 16:14
Golemik:
Zkus to přes tu SD kartu, ale podívej se na správný postup (sformatuj předtím kartu, dej tam správnou verzi USBDLUpdate_Console.exe + temp.dat, zmáčknout ty klávesy s resetem, pak reset pustit a držet klávesy ještě chvíli, no a pak by to mělo jít...)
Laskyboy (25)|31.7.2008 17:54
Zbyna:
Mam ten samy problem, romku mam 543 uvarenou od KVA verze 1.9 a problem s BT mam stejnej jako ty. Vsechny vidim, oni vidi me ale nic me nemohou poslat... zato ja posilat ostatnim muzu. Tohle uz je jedina prekazka k me spokojenosti s X500+
Steve_CZ (13)|4.8.2008 12:06
Nastav: Settings - Connections - Beam - zaškrtni Receive all incoming beams
golemik (3)|5.8.2008 14:43
[QUOTE="gorge_No.1"]Golemik:
Zkus to přes tu SD kartu, ale podívej se na správný postup (sformatuj předtím kartu, dej tam správnou verzi USBDLUpdate_Console.exe + temp.dat, zmáčknout ty klávesy s resetem, pak reset pustit a držet klávesy ještě chvíli, no a pak by to mělo jít...)[/QUOTE]

Mozno robim nieco blbo, ale nepomohlo :(
stale rovnaky vysledok - biela obrazovka.
Potom uz iba HW reset.
pako24_ce4you (2)|2.9.2009 12:48
[quote=gorge_No.1]Golemik:
Zkus to přes tu SD kartu, ale podívej se na správný postup (sformatuj předtím kartu, dej tam správnou verzi USBDLUpdate_Console.exe + temp.dat, zmáčknout ty klávesy s resetem, pak reset pustit a držet klávesy ještě chvíli, no a pak by to mělo jít...)[/quote]

A nezapomeň, že ta karta MUSÍ být naformátovaná na souborový systém FAT16 !!!