Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: VB.NET - transparentni form - jde to nejak?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Zdravim,
    potreboval bych ve VB.NET vyrobit transparentni formular (neviditelny, ale controly na nem musi byt videt).
    Vygooglil jsem me.opacity (CF neumi)
    Dale jsem vygooglil, ze bych mohl nastavit formu vlastnost me.transparencykey, cimz bych nastavil barvu, kterou ma form povazovat za transparentni.. Zase - nefunguje.
    Zacinam byt pomerne zoufaly, doufam, ze se tu najde nekdo, kdo to umi a poradi.
    Dekuji

EDIT: Dozvedel jsem se, ze CF nepodporuje pruhlednost, ze je nutno si na formu vykreslit obrazek toho, co je pod nim... bohuzel nemam vubec tuseni, jak na to. System.drawing jsem nikdy moc nepouzival a nevim, jak muzu ziskat informace o obrazovce pod formularem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Zdravim,
    bohuzel tohle je dost pakarna - pruhledny muzete udelat pouze transparentni obrazek. Ale stjne si myslim, ze nedosahnete toho efektu, co chcete - na cely formular. Windows Mobile bohuzel neznaji styl WS_EX_TRANSPARENT okna

Viz - http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms172507.aspx

//Edit: Vidim, ze jste sam to info o obrazku nasel
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Transparentní horní lišta ikon
    Od R@!s3r v sekci Touch HD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-10-2009, 21:42
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-10-2008, 19:10
  3. Kde sehnat transparentni pouzdro na MDA Compact?
    Od FilipF v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-05-2007, 15:50
  4. Asus 636 a GPS - zapíná se nějak
    Od vasekv_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 26-02-2006, 17:42