reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Téma: Navigon 3110

29.2.2008 10:55
robsik_ce4youDnes mi přišla navigace Navigon 3110 s mapovým podkladem NT072 Europa.
Hraju si s ní doma a mám velkej problém. Bydlím v České Lípě a zkouším se navigovat asi 2 km od domu do jiné ulice. Navigace mě naviguje do jednosměrek, na chodníky, po schodech,... Měním rychlý, normální, nákladní automobil, motorku,... rychlou, optimalni, kratkou,... trasu a porad je to stejné. Může mi někdo poradit jestli je toto normální nebo dělám něco špatně?
1.3.2008 12:30
Mudrunkahrát si s tím můžeš jak chceš, ale informace o tom, které komunikace jsou jednosměrky, pěší zóny apod. tam buďto jsou, nebo ne. Když ne, nedostaneš je tam ani náhodou. A data u dané mapy tyto informace obsahuje jen 6 největších měst. Dalším problémem je skutečnost, že mnohdy schází kategorizace komunikací. Takže jsi koupil snad nejlepší navigaci, bohužel však pro východní Evropu se stále nepoužitelnými daty.
Kdybys snad chtěl využít RDS-TMC, nevěř tomu. K nevalné situaci v tomto směru u nás se přidruží i takový fakt. že dané informace, pokud budou pravdivé, budeš mít u nás protisměrné. Tedy u silnic dálničního typu…… :no:
1.3.2008 07:53
robsik_ce4youTim pádem ji můžu hodit do šuplíku nebo se pokusit vrátit. Dal jsem na diskuzní fóra, kde se psalo,že s Q2/2007 se hodně zlepšila východní Evropa. O tom, že se dá použít jen v 6 městech, nikde ani slovo. Navigace to bude dobrá, ale nepoužitelná.
1.3.2008 10:16
Mudrunkaano, v dané mapě opravdu došlo v EE k výraznému posunu v podrobnosti a problémem jest opravdu jen to, že u nově „načáraných“ komunikací ne vždy odpovídá kategorizace + tkz. ověřeno je těch 6 velkých měst. Chtělo to stroj s mapou TeleAtlas. S touto mapou to bude na 100 % na jih a západ od Rozvadova, u nás výhradně s rozmyslem. Další postřeh z daný mapy mám, že plánování trasy se poněkud zlepší při použití rychlé trasy.
EDIT: na této mapě to musí být s přehledem nejlepší navigace i pro ČR. :)
11.12.2008 04:35
m_b_oZdravím.....
Mám takový dotaz. Koupil jsem si Navigon 3110 i s novými mapami. Dnes jsem koupiul tu samou navigaci, ale s mapami rok starými. Dokážu nějakým způsobem rozchodit mapy z té první karty na tu druhou kartu??? - Nebo jinak - když tu SD kartu překopíruju - bude mi to bez problému chodit i v té druhé navigaci????? Díky za rady:)
[color=red] viz Přenosné navigace PNA

zamykám
[/color]