Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s Bluetooth na iPAQu 214

johnee_r (290)|25.2.2008 13:58
Zdravím,
už jsem se ptal ve fóru k tomuto modelu, ale podle googlu se zdá, že to je problém i jinde, tak to zkusím i tady.

Nainstaloval jsem na nové zařízení nějaké aplikace, vč. TomToma a spustil jsem ho. A dostal jsem hlášku:
The Bluetooth Radio Failed to turn ON due to insufficient driver memory available. You must perform a normal reset before you can turn ON the Bluetooth Radio.

Soft reset nepomáhá a tvrdej se mi dělat nechce, protože jsem tam už nainstaloval kde co a nechce se mi to dělat znova. Na Today screenu (ipaq wireless) je tlačítko bluetooth jakoby aktivní (bez červeného křížku), ale kontrolka nebliká a BT je prostě vypnutej (všude jinde to ukazuje, že je vypnutej).
Při pokusu o jeho zapnutí obdržím stejnou hlášku. Navíc se bluetooth snaží zapnout při každém zapnutí PDA (opět pokaždé se zmíněnou hláškou, kterou musím odkliknout). Odinstaloval jsem TomToma, ale problém přetrval.
Jde mi tedy o 2 věci. Zaprvé - jak docílit toho, aby se bluetooth nezapínal při každém zapnutí PPC. A zadruhé - jak docílit toho, aby se bluetooth zapnul, když ho zapnout chci. Mám neblahé tušení, že je to nějaký pozůstatek Tomtoma, který nezmizel ani po jeho odinstalování, ale s jistotou to říci nemůžu. Jinak veškeré nastavení bluetooth je normálně dostupné, ale v momentě, kdy se BT pokusím zapnout (jakýmkoli způsobem), skončím s tímto hlášením.

Napadá Vás nějaké řešení?

Moc děkuji.
MilaCzeque (109)|25.2.2008 14:08
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=23540

[QUOTE]"After the installation of TomTom 6, look for BtCoreIf.dll in the Windows directory and rename it (for example: "BtCoreIf.old"). Reset your Asus, et voila, your sound is back......" Taky jsem měl problém a tohle jej vyřešilo[/QUOTE] czc forum

MilaCzeque
johnee_r (290)|25.2.2008 14:25
Diky, jednou uz jsem zkousel ten soubor smazat a nepomohlo to. Ted jsem ho prejmenoval a zda se, ze to chodi. moc diky, usetrils mi reset

edit: jen bych ještě potřeboval docílit toho, aby se po soft resetu nezapínal bluetooth, to by mělo nějak jít, ne?

Díky moc.
xtonda (811)|25.2.2008 17:36
Smazání nepomohlo, nebo nešel smazat?
johnee_r (290)|26.2.2008 09:27
Smazání nepomohlo, ale smazat šel. Pak jsem ho přejmenoval a už to bylo ok.
xtonda (811)|26.2.2008 09:51
Tak to mi přijde docela zvláštní, tady je ještě jedno vysvětlení z Brighthandu, driver memory je specifická oblast paměti, kterou prostě některé programy konzumují v různé míře a Broadcom BT stack ji chce také celkem dost.
kubisz (1054)|26.2.2008 10:34
tam jde asi o to, ze u vetsiny "vylecenych" TT je tento soubor spatnej a upravenej