Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

VITO sms-chat (problem se stavovou LED)

Kibitz (212)|25.2.2008 13:27
Zkousim prave tuhle aplikaci spolu s VITO FunContact. Neda se jim uprit ze to hezky vypada, stabilne funguje, dobre spolupracuje. Jen to pomaleji startuje..ale to nevadi.
Vadi mi jina vec: mam nastaveno pri prichozi sms upozornovani blikanim LED, se standardni aplikaci prestane LEDka blikat jakmile si sms prectu. Bohuzel kdyz pouzivam sms-chat, tak blikat neprestane (respektive nezmeni se barva z oranzove na zelenou) .
Setkal se s tim taky nekdo, pripadne vite jak to vyresit? Kontorla pres stavove diody mne vyhovuje, nechcu se ji vzdat:?
jznq (2)|3.3.2008 13:53
Vyborny program, taky ho pouzivam, ale s nasledujici upravou:

Zkus prejmenovat SMSchat.exe v instalacnim adresari.
To zabrani jeho automatickemu spusteni po prichodu SMS.
Program totiz okamzite presova zpravy do vlastnich slozek, to my mohlo zpusobovat tvoje problemy.
Nebude se ti sice objevovat upozorneni SMSchat, ale zpravy zustanou nedotceny dokud ho manualne nespustis. Musis si samozrejme upravit zastupce.

Ja mam jiny problem, v systemu mam zapnuto potvrzeni o doruceni, ale pokud poslu zpravu z SMSchat tak mi nic neprijde. Na potpore VITO tvrdi, ze je to pouze zalezitost nastaveni systemu. Muzes prosim napsat jak to funguje tobe?

Diky
Kibitz (212)|3.3.2008 15:12
Tak potvrzeni o doruceni nepouzivam, ale kvuli tobe jsem to vyzkousel...a nic. Taky nechodi.