Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 32

Téma: [WM5/6, C++]: Cteni z Unicode textoveho souboru

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

aaa tak jeste zkusim ten "TestDel.cpp" dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

jo supr funguje to diky MOC!!! bez Vas bych to fakt nedal dohromady na celym netu neni jediny fungujici sample jeste jednou MOC dekuji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

bkf1: Ale fakt ten kod neocesavejte!!!! Jsou tam i vsechny potrebne prevody - vcetne vyrazeni BOM "podivneho" prvniho znaku. A hlavne musite uklizet pamet!!!!! Pole WCHARu je dynamicke...

edit: // Uz vite, proc na svych kurzech tak brojim proti sorte vyvojaru zvane "Googliste", jak jsem psal drive

At se dari.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

jj Vas kod plne zuzitkuju uklid sice nemam moc ve zvyku, ale tak snazim se mno a "Googlista" to jsem presne ja snazim se ale hlavne si pomoct sam, abych neotravoval dalsi lidi

-p- -p- je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Za dva dny se da C++ naucit, za tyden se rozepisete a nekoukate do
    dokumentace a za 14 dni pisete treba vlastni adaptovane funkce a genericke algoritmy dle STL vzoru. Vlastni zkusenost.
    tady je zase nekdo chytry jako sova :sarcastic:
    tomu snad ani sam nemuzete verit, a pokud ano, tak jsem rad, ze vase programy nepouzivam

"Za tyden uz nekoukate do dokumentace" - hm, chtel bych videt takoveho borce, co se to nauci i za mesic/za rok. Jestli nekdo pise bez dokumentace a pouziva c/c++, stl, windows api a ovlada cely .net framework, tak je borec. Vy asi jste a nebo trochu namysleny. Co na to rict...

ps: neberte to prosim jako urazku

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

mno ja bych se tomu musel venovat intenzivne tak rok abych umel zaklady C++ WinAPI jsem se vratil k C# a to je takova uleva...

-p- -p- je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2007

jj, to verim Ale na druhou stranu jsou programy pod .NetCF na mobilnich zarizenich dost pomale oproti nativnim. A jako vzdy to zase nejspise vyresi rychlejsi procesor.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

a zkousel jste nove NetCF 3.5? oproti 2.0 je dost znacny narust rychlosti je to znat uz pri nabehu aplikace akorat na nekterych ROM je treba po instalaci v registrech natvrdo nastavit aby se pouzivala verze 3.5 (http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=33008).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

paia: Jazyk C++ jako takovy se da intezivnim pouzivanim naucit rychle. STL se da za chvili zvladnout taky.
    O znalostech WIN32 API a .NET predtim nebyla zadna zminka, to sis nejak doplnil..
    Zakladni sada fci pro vetsinu aplikaci WIN32 API (shell, window management) se taky osvoji celkem rychle. Samozrejme, obcas se clovek musi podivat do doc na nejaky styl apod..
    Vse to je proste o zkusenostech a taky nadani..

Takze jestli neceho ty nejsi schopny, tak to automaticky neznamena ze nekdo dalsi neni..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

paia: Melo tam byt, za tyden uz TOLIK nekoukate do dokumentace. A z toho, ze nepouzivate moje programy, jsem se skoro zhroutil
    Byt Vami - misto kecani do C++.bych si nejprve osvojil zaklady funkcni gramotnosti a ve slovniku si vyhledal slova jako hyperbola, nadsazka, ironie. o zadnem uceni se.Net Frameworku jsem nemluvil, pouze o uceni C++, kdyz mate uz znalosti objektoveho programovani a soucasne znate syntaxi C jazyku. Jazyk je jen lopata, ktera se da rychle vymenit a postupne si rychle osvojite specialitky daneho jazyka.
    Za 14 dni se ale da opravdu naucit a napsat docela dost veci . A adaptivni algoritmy jsem byl opravdu nucen psat po 14 dnech.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

A jeste jedna vec. Take si tio paio neberte jako urazku. A na vysvetleni meho prispevku. Muzete si vsimnout, ze se v dalsich tematech podobnych subjektivnich vylevu nedopoustim - postouchnout kolegu BKF1 jsem si ale neodpustil, protoze jsem predtim videl par jeho prispevku, kde z bohorovne pozice tepal do jinych programu kvuli plagiatorstvi, kazal o zkazenosti sveta, ze kterho mizi originalita a ja tohle vizionarsko-subverzivni mysleni nemam rad...
    Saman to vystihl presne, diky.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od RStein
    z bohorovne pozice tepal do jinych programu kvuli plagiatorstvi
    Muzete upresnit co myslite?

kazal o zkazenosti sveta, ze kterho mizi originalita
    Presne tak

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od bkf1
    z bohorovne pozice tepal do jinych programu kvuli plagiatorstvi
    Muzete upresnit co myslite?
    Mohu , treba zde:
    http://smartmania.mobilmania.cz/foru...pic.php?t=4713
    http://smartmania.mobilmania.cz/inde...single&ide=990
    //edit:
    A plagiatorstvi je obecne napadnuto hlavne zde. Predpokldal jsem, zr i rozhrani telefonu.
    http://mobil.idnes.cz/diskuse.asp?id...ob_samsung_ada
    A pak prispevek, ktery nemohu najit a ktery napadal stale stejne finger friendly klavesnice a programy.
    Neberte si to nijak osobne, bohuzel nemam moc dar zapominat a co jsem si jednou precetl/slysel se mi take automaticky vybavi

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

ja si proste nemuzu pomoct kdyz vidim tak minimalni snahu rozvinout dobry napad jako je ovladani prsty tak se proste nekdy neudrzim plagiatorstvi je mi ukradeny at si vsichni kopiruji (a hlavne rozvijeji) vsechny dobre napady hlavne kdyz z toho maji prospech uzivatele o to jedine mi jde

-p- -p- je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Saman:
    Syntaxe jazyka se da nepochybne naucit rychle, ale k cemu vam bude? Zapominate na to, ze i kdyz se nekdo nauci za 2 dny syntaxi jazyka, tak jaksi bez znalosti API, knihoven a zkusenosti nema moc sanci neco napsat. Zkuste prejit z Javy do .Netu nebo naopak. Jazyk je skoro stejny...

bkf1 dela v C#/.NetCF a chce prejit na C++, predpokladam, ze ne na Managed C++, tzn. musi naucit nejen syntanxi C++, ale i Windows API.

Dokumentaci se snad jasne mysli dokumentace k API a dalsim knihovnam a ne popis syntaxe jazyka. Do dokumentace se divaji vsichni, i zkuseni senior programatori.

Samozrejme, obcas se clovek musi podivat do doc na nejaky styl apod..
    Vse to je proste o zkusenostech a taky nadani..
    Takze jestli neceho ty nejsi schopny, tak to automaticky neznamena ze nekdo dalsi neni..
    Na to se da rict jen, ze vam to preju.

Byt Vami - misto kecani do C++.bych si nejprve osvojil zaklady funkcni gramotnosti a ve slovniku si vyhledal slova jako hyperbola, nadsazka, ironie. o zadnem uceni se.Net Frameworku jsem nemluvil, pouze o uceni C++, kdyz mate uz znalosti objektoveho programovani a soucasne znate syntaxi C jazyku.
    Ja mam pocit, ze v dnesni dobe je ironicky snad uz kazdy. Nemam potrebu nekomu neco dokazovat, ale "postouchl" jsem si stejne jako vy

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Cteni NTFS
    Od Baltazarek_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-12-2007, 23:14
  2. Jaký font na ASCII a UNICODE??
    Od atomion_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-04-2006, 18:32
  3. MobiPocket a UNICODE
    Od Petr_J v sekci eKnihy
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-05-2005, 08:37
  4. Novinky na Palmknihách - knihy v Unicode!
    Od Pavel Koza v sekci eKnihy
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2004, 17:57