Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Zamrzlo mio pri GPS a nepomuze ani HR, mrtvy? (A501)

bee19_ce4you
    Guest

Mam takyto prroblem. Vcera mi zamrzlo mio pri GPS tak som ho resetol a viac uz nenabehlo. Zostava stale iba ta oranzova obrazovka a nic sa nedeje. Da sa s tym este nieco robit alebo uz mi ostava len servis? Diky za rady

carbik: jmeno vlakna je dulzetite, priste ho napis vystizneji
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

skusil si hard reset?Zvuk hore joystick dole a reset stylusom drzat kym nezavybruje!

bee19_ce4you
    Guest

skusal som aj hard reset aj nejaky cleanboot podla navodu on podpory ale nic nepomohlo. Pojde do servisu. Budem to musiet nejak vydrzat

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

hmmm a skusal si flashnut mio?Zvuk hore joystick dole stylus do resetu podrzat zo 10 sekund pustit reset ale zvuk a joystick drzat kliknut na flash potom flash ce image a fuknut new rom!Ja servisom neverim su to vydieraci!

bee19_ce4you
    Guest

no ja mam A501 a tu to tak nefunguje. a ani moc romiek neni. A ake mas skusenosti zo servismi? Ja to posielam rovno do VSP Tabor...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

nuz ja mam taku skusenost ze ma obvinili zo zasahovania do softu a telefon som mal mesiac co som sa este ani neusadil na forach,slo o tytn2,bol uplne novy a stratil som zaruku a neflashol som ho ani raz ani nezzsahoval do rom,bol uplne new a oprava stala 6litrov!

bee19_ce4you
    Guest

Tak to je pekne. Dufam ze toto dopadne dobre. Co to mas za stranku vo svojom podpise? Tam je vsetko cinsky...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

ta stranka je pre mio a701 Najnovsi soft samozrejme ze cinsky,obcas si flashnem cinsku rom ze co je nove,neviem po cinsky ale na sms si svacnem flexmail 2008 na explorer dam resco a na web operu 8.65 ostatok mi nevadi cinsky aspon sa ti partia nehra s fonom....naposledy som skusal wm6.1 5.2.2021 ale odfajcilo mi to mio,tak som flashol s5 wm6.1 19716 r11 cirim zazrakom...

bee19_ce4you
    Guest

tak to je fakt pekne. to by sa aj mne zislo. len na A501 tam neviem nic najst. Ani hladat tam neviem

Podobná témata

1. Mio A501
    Od H5n1 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 31-05-2008, 14:40
  2. NOVE> Mio A501
    Od Nebov v sekci Mio
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 11-08-2007, 20:01
  3. MDAcompact 1 mi po hard resetu zamrzlo pomozte prosím
    Od czdon70 v sekci Zbývající PPC