Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Opera mobile 9.33

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od MilanSu
    Zjistil jsem problem pri zadavani hesla, znaky se dublujou a i kdyz je postupne umazavam, stejne to heslo neveme.
    Tak jsemna to prisel, pri zadavani username a hesla vlozi vzdy mezera + zadany znak, pokud se to umaze tak je to ok
    Taky jsem si vsiml, ale dela mi to jen u PCM keyboard, u ostatnich mi to funguje normalne... docela skoda, chtel sem si vychutnat plne iphonske ovladani
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ještě bych k tomu prvnímu příspěvku dodal,že jsem sice spokojen s funkčností(pokud vím tak tohle je první prohlížeč v kterém fungují mapy.cz),ale rychlost je asi pět krát menší než u opery mini,takže po prvním nadšení se pokorně vracím ke královně prohlížečů operě mini 4.

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

No já bych hlavně jako default potřeboval nastavit IE, opera se nastavila sama na default a nic s tím nenadělám, nepřišel jsem na to jak to zrušit.
    Ani mi nejde odinstalovat.
    Kdo by věděl jak na to, tak předem děkuji!!!

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Citace Původně odesláno od Raider
    Ještě bych k tomu prvnímu příspěvku dodal,že jsem sice spokojen s funkčností(pokud vím tak tohle je první prohlížeč v kterém fungují mapy.cz),ale rychlost je asi pět krát menší než u opery mini,takže po prvním nadšení se pokorně vracím ke královně prohlížečů operě mini 4.
    skus netfront 3.5, budes prekvapeny, rychlost niekolkonasobna oproti opere, podpora net2 ako v ziadnom inom prehliadaci, bezi tam vsetko ajxove,
    jedine co zatial nezvlada exelente je flv, inak tam bei vsetko.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Také bych spíše doporučil NetFront. U Opery me strasně štve, že když si něco chci číst, musím rolovat i doleva a doprava, kdežto netfront text zalomuje podle displaye. V Opeře se to dá nastavit, ale je to hluboko a než se tam člověk proťuká a pak to zas nastavovat zpět.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Opera Mobile 10 pro HD2
    Od Mystix_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-03-2010, 10:32
  2. Opera Mobile 10 Beta
    Od R@!s3r v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-12-2009, 20:57
  3. Opera Mobile a T-Mobile Compact IV