Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosím o pár rad

Skijumper (14)|12.2.2008 20:59
Dobrý den,potřeboval bych poradit v pár věcech,jsem ve WM docela nováček a teprve nedávno jsem si pořídil své první WM6 PDA (HP IPAQ 114) a proto bych se rád zeptal na pár dotazů zkušenějších:

- OS je v angličtině,je možné sehnat lokalizaci pro vestavěnou klávesnici v CZ?

- Neznáte nějaký kompatkní plugin do todaye ukazující volnou ram popřípadě baterii? Je tam standardní od HP ale ten zabírá hodně místa

- Je nějaká možnost jak měnit chráněné soubory operačního systému v ROM?

- Na WM je dole pod today událostmi tray,někde jsem viděl aplikaci na editaci ale musela se do ní psát kompletní cesta což je dost o nervy když do ní nejde ani vkládat text,neznáte proto jiný program na editaci traye?

Děkuji mnohokrát
zivan (615)|12.2.2008 21:29
Vezmeme to poporadku:

1) U PDA lokalizace nebyla? Z placenych je klavesnice napr. Resco Keyboard nebo Sunnysoft InterWrite Small. Dalsi i neplacene jde najit pres tlacitko hledat zde na foru.

2) Jeden z nejlepsich pluginu pro zobrazeni baterie je Batti (poradim koukat na tu carku uplne nahore)

3) Pouze upravenim FW a nahranim teto upravene verze => neni to pro novacky

4) Neznam

Edit:
A i novacek by mel cist pravidla, ridit se podle nich a tak treba volit spravny nazev vlakna. Nebo dotazy rozdelit a pridat je do uz existujicich.
Skijumper (14)|12.2.2008 21:34
Dobře zato se omlouvám,ale ještě bych se zeptal - a něco na RAM v todayi pokud možno co nejkompaktnější by nebylo? A klávesnice - jsem spíš myslel počeštit tu vestavěnou,protože mi svým způsobem vyhovuje