Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

instalace se nezdařila

Osan (32)|10.2.2008 13:34
Nazdar, v poslední době mám problém s instalací některých programů na xda orbit (htc p3300). ROM i OS mám originální. Instalace probíhá na pc normálně, ale na xda se objeví "instalace programu ..... se nezdařila" dělá to např. age of empires, lingvosoft travel dictionary ml23 2008. Aoe jsem měl už dřívě úspěšně nainstalované, nevím v čem je problém. Díky za rady
zbz (17)|13.2.2008 13:16
děje se mi to samé :-(

taky by mě zajímalo v čem je problém
PhSnake (872)|13.2.2008 13:18
Skontrolujte si kolko mate pamate (Storage). Moze a bude to podla mna najskor tym
zbz (17)|13.2.2008 13:23
Storage mám volné jedno giga, ale bojím se že to nahrává nejprve do úložitště na vnitřní paměti, kde mám jen 6 mega a tam se to zasekne, při instalaci dávám samozřejmě při výběru storage a ne operační
PhSnake (872)|13.2.2008 13:28
Ja som sa prave pytal na Storage/masina/; Karta je Storage Card, ale to nevadi. Pokial mas len 6MB moze to byt tym. skus vycistit (sktools.....) mozes skusit prehodit docasne \Windows\Appmgr\* na kartu(appmgr - obsahuje unistall dll a podobne smeti) Pokial skusas instaloat lingvosoft ten je celkom velky.... preto sa to seka
zbz (17)|13.2.2008 13:37
Ok, ne ze bych vsemu rozumel ale zkusim my best :-) dik
Osan (32)|13.2.2008 14:35
Už to mám, je to tak, díky za rady. To zbz: Vše se instaluje skutečně nejdříve přes normální paměť a až potom na kartu. Takže uvloni místo v paměti - konkrétně já jsem odinstaloval z paměti zbytečné programy, přesunul na kartu vše, co bylo velké a nemuselo být v paměti (obrázky,...), smazal historii exploreru, rozbalené soubory a prostě udělal celkový úklid. A dostal jsem se z nějakých 3MB na skoro 20 :D
zbz (17)|13.2.2008 14:38
Ahoj, tak mě se to pohužel nepovedlo :-( zkousel jsem to i pomoci toho vymetacího progrmaku, zrejme tam mam nekde blbe nastavenu velikost která zbývá na úložiště (všechny obrázky, a nepotřebné věci jsem dal na kartu a stejně jsem na 6,15 mg
Osan (32)|13.2.2008 15:02
já jsem prostě prošel složky v paměti jednu po druhé, díval jsem se jak jsou velký a věci, co mi připadali nepotřebné, jsem mazal a přesouval. Dost pomohla ta historie, potom nějaký aplikačná data a nevím co ještě...