Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Držák do auta pro HX4700 - poradíte?

TomasT_ce4you (55)|5.2.2008 16:15
Shanim drzak do auta , nejlepe na sklo. Problem je ten, ze jsem uz nejake vyzkousel, ale nelibily se mi, PDA se v nich prilis chvělo a bylo to velmi neprijemne na oci. Docela se mi osvedcil koleguv ktery dostal k aceru gratis. Na vyber toho moc neni a nehodlam za to utratit prilis, cili Brodit nebude pro mne to prave...

Mate nekdo nejake pozitivni zkusenosti s nejakym konkretnim typem ?
toja (366)|5.2.2008 18:30
Pozri, tam som odpovedal na tú istú otázku:https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=27675
TomasT_ce4you (55)|7.2.2008 12:03
Takze jsem po nekolikatem zkouseni konecne narazil na drzak se kterym jsem opravdu maximalne spokojeny. Na mem aute jde prilepit na sklo pricemz se muze opirat o palubni desku a jde do nej zasunout nabijecka. Vcera jsem ho podrobil nocni zkousce, tam mne to vadilo nejvic kdyz se PDAcko trepalo, bylo to neprijemne na oci. S timto drzaem maximalni pohoda i na horsich silnicich a tvrdem podvozku. Treba to nekomu pomuze, ja ho ze svych zkusenosti muzu vic nez doporucit.

http://www.autotop-ov.cz/Main/Drzak-Celly-FLEX2_7130.aspx
armanny (14)|7.2.2008 14:53
trochu masivní, jinak vypadá že bude držet jak má :yes:

taky stále pátrám co koupit a ta cena ujde.
Hlavně aby neklepal když v něm nic není
toja (366)|7.2.2008 16:10
Hmmm..., ta cena:!:
Ja som dal za originál HP iPAQ Window Mount rovných 1372,- SKK a udělá mi tú istú stžbu ako tobě. :(
Pred rokom, keď som ja robil rekognoskáciu, tak sa všetky modely, ktoré pripadali v úvahu, pohybovali cca od 900,- vyššie.:disgusted:
TomasT_ce4you (55)|7.2.2008 17:21
dnes uz to nestihnu, ale zitra sem hodim real foto. Ja jsem opravdu nadseny jak je to pevne a stabilni, neda se to srovnar s zadnym drzakem s tvarovaci tyckou nebo husim krkem. A hlavne ho muzu mit nizko a zasunut nabijecku. K uplnemu stesti mi chybi jen audio vystup na spodnim konektoru a privest jej do radia...Nemate nekdo schema spodniho konektoru? Ale nejspis na nem audio out nebude, protoze i aktivni BRODIT-y jej mely na jack ze sluchatek. Ale nevim presne...
toja (366)|7.2.2008 19:57
Ferry_ce4you (21)|17.2.2008 18:52
Pro majitele vozu Avensis a nebo s podobným výsuvným držákem na pití se nabízí tato možnost.
Protože prostor před řidičem je vždy v dosahu některého z airbagů, dal jsem PDA do držáku na pití.Použil jsem plechovku od piva,oddělil jsem víčko i dno a kleštičkami jsem vytvaroval stěny plechovky pro zasunutí PDA.
Plechovku jsem polepil černou lepicí páskou, aby nedošlo k odření PDA.
Ze spodní strany připojím napájení a PDA se dá potočit podle potřeby řidiče, případně spolujezdce.Je to naprosto bezpečné uložení i pro největší rázy vozu.
Výhoda je v tom, že po vyjmutí PDA zmizí držák v palubní desce a neláká zloděje.
Poloha je velmi příjemná na pozorování trasy.GPS bluetooth mám na suchém zipu hodně vpředu u skla.