Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kalkulacka, ktora by vedela zobrazit postup vypoctu

DJakub (64)|5.2.2008 13:33
Hladam kalkulacku, ktora ovlada integraly a derivacie, v idealnom pripade aj limity a vie zobrazovat postup riesenia, tak ako klasicke desktopove programy. Zatial som nasiel kalkulacku SpaceTime, ktora je ozaj vynikajuca, vie to vsetko pocitat, no neviem, ci sa v nej da zobrazit postup riesenia, pretoze zatial sa mi to nepodarilo.
PhSnake (872)|5.2.2008 13:37
Niekomu sa nechce ucit na Matalyzu :-). Nemyslim ze by nieco take bolo. Kalkulacky pre pda zvladaju vypocet, tusim jedna vie aj vykreslit graf ci priebeh fcie... Ale ak take nieco najdes daj vediet
gulii (140)|5.2.2008 13:52
Grafy funkcí, matice, derivace a integrály zvládá s přehledem Space Time :D - avšak bez průběžných kroků... :?
PhSnake (872)|5.2.2008 14:50
teoreticky ma napada ci nie je nejaka taka kalkulacka pod DOS. Mohol by si ju skusit pustit cez emulator. (sice je to skrabanie sa lavou rukou za pravym uchom, ale ucel svati prostriedky)
FALCO_01 (32)|5.2.2008 15:50
Skus se podívat tady: http://www.implicitsoftware.com/mobile_calcsuite.html
používám starší verzi 1-Calc ale tyto funkce vůbec nepoužívám. Snad to pomůže.
PhSnake (872)|5.2.2008 16:28
FALCO: 1-calc je super na vypocty, lenze on aby sa vyhol uceniu a pisaniu potrebuje nieco co mu spravi postup napr lim[a->-1]1/(1+x) vratane substitucii.... aby na zapoctovke nemusel moc rozmyslat :-) ja som mal nieco take na PC bolo to myslim pod wokna. Ono ale aj je lepsie sa to naucit ako takto, niekto moze spravit chybu v programe a leti zo zapoctu/skusky.
FALCO_01 (32)|5.2.2008 16:40
No tak to potom jo!! nevím matika mi nikdy nevoněla a už jsem nějaký pátek ze školy venku "chvála" tak nemám přehled, já to používám na přepočty měn atd.
Takže snad někdo najde něco jiného!