Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

velkokapacitní baterie na MDA Vario/Qtek 9100/Wizarda

tazz1 (680)|2.2.2008 15:46
http://www.mnshop.cz/zbozi-789-baterie_li_ion_2400_mah_pro_mda_vario___qtek_9100___htc_wizard.htm

zkoušel někdo z Vás tuhle baterii ?? Docela mě láká, skoro dvojnásobná kapacita by se šikla :-)
Vít_ce4you (156)|26.3.2008 20:52
Take jsem o podobne uvazoval, zniceho nic mi po roce odesla uz druha baterie a tel. se porad resetuje. Velke minus u teto beterie vidim v tom, ze bych telefon uz pak nezastrcil do drzaku v aute , ani na kole (dulezite pro mne pri navigaci). Objednal jsem tedy nakonec tu klasickou baterku z www.web-battery.com, kde prijde na 410 Kc (postovne neuctuji). Jinak jsem si take koupil nedavno v Brne v Olympii dobijecku na jeden AA clanek, takze ta mi pripadne v nouzi dorovna tu kapacitu vetsi baterky:-)
Vít_ce4you (156)|26.3.2008 20:58
Take jsem o podobne uvazoval, zniceho nic mi po roce odesla uz druha baterie a tel. se porad resetuje. Velke minus u teto beterie vidim v tom, ze bych telefon uz pak nezastrcil do drzaku v aute , ani na kole (dulezite pro mne pri navigaci). Objednal jsem tedy nakonec tu klasickou baterku z www.web-battery.com, kde prijde na 410 Kc (postovne neuctuji). Jinak jsem si take koupil nedavno v Brne v Olympii dobijecku na jeden AA clanek, takze ta mi pripadne v nouzi dorovna tu kapacitu vetsi baterky:-)
kubisz (1054)|26.3.2008 21:00
baterie (nevim, jestli presne tahle; kupoval sem v 1m.cz) mela fantastickou vydrz a wizard na ni vydrzel klidne i tyden v beznem provozu...nicmene ten hrbol byl celkem dost velkej uz na tak dost velkym PDAcku...