Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ICQ pro Mio A701 ???

cooornel (11)|30.1.2008 15:56
Ahoj, rád bych používal na Miu komunikaci ICQ, má s tím někdo zkušenosti a ochotu poradit??? Moc děkuji...
Zdenek Malinsky (9781)|30.1.2008 16:52
To je hodně všeobecný dotaz.

Jako programy možno použít: ICQ (neinstaluje se, hrozné, ale funguje), Agile (nejlepší IM, ale za poměrně moc peněz), Slick (zatím beta, ale dá se použít).

Otázka na závěr - proč ten příšerný protokol (ICQ) používat, když jsou lepší? :?
Daweus (73)|30.1.2008 22:41
[QUOTE="Zdenek Malinsky"] Agile (nejlepší IM, ale za poměrně moc peněz)[/QUOTE]Přesně na to sem se chtěl zeptat,ale nechtěl sem zakládat zbytečně lamerské téma.
Berkyl (20)|30.1.2008 23:00
Rekl bych, ze nejlepsi klient pro WM5 a WM6 je mChat. Umi celou radu protokolu.

A proc pouzivat ICQ? Ackoliv je to posledni protokol, ktery bych chtel pouzivat, 98% mych kontaktu jena ICQ. Tot hlavni duvod.
Falty (107)|31.1.2008 07:25
Asi ti stačí jenom protokol ICQ, tak QIP je zdarma a existuje na něj i čeština.
cooornel (11)|2.2.2008 14:54
Ahoj, děkuji všem za rady... Začal jsem používat Agile Messenger a zatím spokojenost. Zatím používám jen to ICQ. Takže díky.:yes:
Daweus (73)|2.2.2008 22:10
no zatím je asi pro mě nejlepší jimm přes emulátor,protože třeba,když mi někdo píše,tak se mi zobrazí ikonka a nebo mi to napíše i to,co má dotyčná osoba napsané v buddy ikoně.Kdyby to uměl qip pda,tak ho používám
JohnyZi_ce4you (13)|3.2.2008 14:30
používám mChat a jsem naprosto spokojenej, s qipem sem měl poříd potíže - nekontrolovatelně padal.. zkoušel jsem různá nastavení ale nic nepomáhalo.Takže mChat doporučuju jede bez problému
jookas (11)|6.2.2008 17:40
najlepší klient ak sa jedná o minimálny prenos dát je aj tak stále Jimm, len treba mať rozchodnú javu. :D
thorazgard (13)|7.2.2008 18:13
vyskousel jsem toho hodle a njlepsi co jsem mel je mchat

zere to malo dat umi to moc veci hodne nastavitelne , jabber, icq, email ...


http://mgslab.com/

Falty (107)|7.2.2008 20:34
[QUOTE="thorazgard"]vyskousel jsem toho hodle a njlepsi co jsem mel je mchat

zere to malo dat umi to moc veci hodne nastavitelne , jabber, icq, email ...


http://mgslab.com/

[/QUOTE]

Koukal jsem na to a asi do toho půjdu. Od verze 2.3 by měla být integrovaná čeština a sloveština. Ta konfigurovatelnost vypadá úžasně. Jde to asi opravdu očesat až na kostru pro minimum přenesených, ale má to historii, přídavný ikony, smájlíky dokonce teď už i info o narozeninách. Akorát mě sere ten . NET framework 2
thorazgard (13)|7.2.2008 21:54
to snad neni problem ne ? :-) nwbo jo a v cem
Falty (107)|12.2.2008 20:57
[QUOTE="thorazgard"]to snad neni problem ne ? :-) nwbo jo a v cem[/QUOTE]

Mam neblahé zkušenosti z PC. Kompatibilita mezi 1.1 a 2 prostě hrůza. Ale koukal jsem, že ve WM6 už je v ROM :D
kid_rock (284)|15.2.2008 07:38
co tak skusit FRING?
what is fring?

fring™ is a free mobile VoIP software that lets you talk and live chat (IM) using your handset's internet connection instead of costly mobile airtime (GSM) minutes. fring enables free mobile calls over Wi-Fi internet access or your 3G or GPRS Internet data plan and is enhanced with real-time contact availability (presence) so you can see who's available before dialing.

Easily communicate with all your fring, Skype®, MSN® Messenger, ICQ, Google Talk™, Twitter and regular phone contacts from one, integrated contact list. Make cheap mobile VoIP calls to contacts' PCs and mobile phones and even call-out to landline and regular cellular contacts, as fring also supports SkypeOut and hundreds of SIP-based services even from non-SIP enabled handsets.


DOWNLOAD FRING
Falty (107)|26.2.2008 08:56
Tak jsem nainstaloval mchat a celkem pěkný, akorát to není pro začínající uživatele. :cool: Je tam vykradená zpousta vychytávek z PC klientů. Taky se mě tam podařilo zakaučovat, když jsem omylel vyklik knihovnu plunginů a potvrdil nastavení. Potom jsem se už do plunginů nedostal dřív než jsem to celý odinstaloval a smazal zbylý adresář a až po opětovné instalaci mě to tam pustilo. :? Tohle tam teda nemají vychytaný. ;)
hpa (159)|26.2.2008 11:21
[QUOTE="kid_rock"]co tak skusit FRING?
[/QUOTE]

Fring nejde pouzit pokud nemas WiFi nebo GPRS, takze na chatovani z postele pres BT to neni.