Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Artemis

B.Roller (0)|28.1.2008 20:44
Dobrý den - jsem samozřejmě naprostý bažant , budu velmi vděčen za každé slovo , které mě věnujete.
Artemise mám 4 dny , od té doby celkem nespím a podařilo se spálit jedno kuře.Jako správný Čech jsem vypil pivo a začnul taktovat.Podle návodu výše je to celkem jednoduché - možná že konce budou jiné.Current mám 186 , popostrčil jsem postupně na 204,216,228 a konečně 240.Empiricky se zdá , že 216 je optimum.Aplikace jsou zřetelně rychlejší než current.Při vypnutí přístroje se vrátí current , což vyřešit neumím , ale nevadí, protože vypínat není dlouhodobě nutné.Podařilo se mě nainstalovat jízdní řády MHD v Javě a pokouším se nainstalovat totéž , ale jako program , který podle potřeby otevřu / originál je zip / a druhá má otázka se týká toho , že mě neodpovídá web Sunnysoftu na moji registraci InterWrite , je to obvyklé ?
Děkuji broller
sejra (115)|28.1.2008 22:10
Tak standartne beha artemis na 201mhz. Takze tech 186 je nejaka kachna. Samozrejme muzes pretaktovat, pry az do 270, podle stability, stabilni optimum bude tak 230-240mhz, dal uz ne. S temi jizdnimi rady - pouzivej Idos, je nativne pro WM, Javu bych moc nedoporucoval. A se sunnysoftem fakt nevim, nemam zkusenosti.
PhSnake (872)|28.1.2008 22:58
ja na ovrclock pouzivam BattStattus PRO, dynamic overclocking. Bezne a stabilne bezim okolo 260-270, ked soferujem bez navigacie idem na 143 (nizsia frekv. nizsia spotreba.