Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: SD alebo CF?

Nováček
    Registrace
    May 2004

Sorry, ale nie som este velmi zbehly v kartach pre Pocket PC. Planujem kupit CF kartu k h2210. Mozem si na nu ukladat aplikacie, mp3, fotky a tak? Ide mi len o to, ze niekde v diskusii som cital, ze aplikacie si niekto uklada na SD a files na CF. Je to mozne vsetko ukladat na CF? (Myslim, ze CF vychadzaju nejak lacnejsie). Pripadne ake mate s obidvoma typmi skusenosti. Vdaka.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Můžeš pochopitelně používat obě karty. Jednu si nechat v PDA "natrvalo" a tu druhou používat v digifoťáku a pak ji vložit pro prohlížení fotek do PDA. Jestliže se Ti nechce investovat do obou karet najednou, kup si ten typ, kterou budeš používat ve více zařízeních.
    CF karty jsou levnější, díky své větší rozšířenosti, než SD karty.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zalezi na tom... Napadaji me asi dva hlavni scenare.

1. Koupite si SD pametovou kartu, protoze CF slot chcete vyuzivat na dalsi IO karty (Wi/Fi, GPS, GSM/GPRS, Fotak, prezentacni a ja nevim co jeste. CF karty totiz vetsinou vyjdou levneji nez SD, navic je v nich vetsi vyber.

2. Koupite si CF kartu, protoze mate nejake jine zarizeni s CF kartou a chcete jednoduse prenaset data. Ja osobne s uspechcem pouzivl IBM Microdrive (CF type II) mezi h2210 a fotakem Canon G1. Ale POZOR - v nekterych vyjimecnych pripadech to nejde, blbne to. Nutne vyzkouset.

Nováček
    Registrace
    May 2004

Dik za rady. Uz v tom zacinam mat trochu prehlad

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Pro větší přehled o cenách paměťocých karet a možnostrech výběru doporučuji články SD nebo CF a Přehled cen květen 2004

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Doporučuju aplikace instalovat na SD kartu. Na CF mít jen data, nebo mapy a tak. Když se H2210 zapne, tak občas chvilku trvá, než začne mít přístup k CF a program může zhavarovat.
    Subjektivně jsem zjistil, že SD slot funguje standardně jako u ostatních PDA a CF je "jakoby" vytvořen integrovaným jacketem na CF. Hardware CF karty se v Pocket Mechanikovi tváří jako PCMCIA slot.
    Pokud se pletu, napište mi, kdy se mam kam stavit pro pár facek.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Božínku, tak poslouchám diskuzi o dellech x51 a blbnutím CFek...takže tupuju, že asi vyhraje ta sd, co? Přeci jen je rychlejší, cena srovnatelná, menší...

Co bych řek o CF-mám asuse 620, tak je jasné, že CF byla jediný slot. Měl jsem tam naistalováno hodně programů..pravda, trošku občas zlobilo, když sem vyndal a zandal kartu, ale šlo to, na druhou stranu, nikdy se mi nesmazala...za celý rok

Podobná témata

1. CZ alebo EN
    Od peter63_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-02-2009, 18:54
  2. HTC TyTN WM5 alebo WM6
    Od netino v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 03-11-2007, 17:55
  3. SD alebo MMC
    Od platon v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-10-2006, 08:46
  4. Aky pda-komunikator-navigator: QTEK 9060 + BT GPS alebo hw6515 alebo ...?
    Od ameron v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-12-2005, 22:50