Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavenie

mikicek (6)|16.1.2008 07:15
Ahojte,
mám malý problém - len taka chybička krásy. Potrebujem prepnúť kurzor z kružnice na šípku. Nech prepínam ako chcem, stále je tam kružnica, aj keď skontrolujem nastavenie a vypisuje, že je nastavená šípka. Nestretli ste sa s tým ?:?
joko_ce4you (35)|17.1.2008 20:55
ak sa nemylim je to tema staticka navigacia, niekde to tu uz bolo, skus to pohladat, tiez som si to vyriesil vypnutim statickej navigacie, myslim, ze kruh alebo tercik tam mas ak sa nepohybujes rychlejsie ako 4kmh.
ZdenekJ_ce4you (68)|19.1.2008 21:46
Kružnice je tam také pokud je méně satelitů než 3. Zkusil bych jako první rychlejší pohyb, nebo vypnout statickou navigaci. ten pohyb je ale snažší.
mikicek (6)|20.1.2008 01:08
ZdenekJ - asi máš pravdu s tými satelitmi. Už to ide so šipkou. Staticku navigáciu sa mi nepodarilo vypnúť - vypísalo mi to niečo ako " Stat.nav. failed OFF". (alebo podobne, už si presne nepamätám). Dík.
Jirka007 (161)|21.2.2008 10:15
Já bych měl prosím také dotaz k nastvení. Když spustím Oziho, tak si nastavím ovládací lišty tak jak chci, ale nemůžu nikde najít, kde si toto nastavení uložit. Protože při příštím spuštění se mi ty lišty neobjeví a musím si je zase ručně vyházet na plochu.
Jde někde nastavit,aby se při spuštění otevřela mapa na tom místě, kde jsem Oziho ukončil?
Děkuji Jirka